Bezdrátová klávesnice Powerton UltraSlim (WPKBUS-B CZSK) OBAL POŠ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Výkonná klávesnice s tenkým moderním designem Bezdrátová... více informací »
Bezdrátová klávesnice Powerton UltraSlim (WPKBUS-B CZSK)
Značka: Powerton
619 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Výkonná klávesnice s tenkým moderním designem Bezdrátová...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Výkonná klávesnice s tenkým moderním designem Bezdrátová klávesnice Powerton UltraSlim v černém provedení je stvořena pro všechny, kteří milují multitasking. Těšit se můžete hlavně na možnost spárovat klávesnici až se třemi zařízeními současně, ultratenký moderní design a na pohodlné psaní díky nízkému profilu kláves. Zabudovaná klávesnice zajistí nepřetržitý provoz až 50 hodin na jedno nabití a díky uspávacímu módu, kam se klávesnice přepne při delší nečinnosti, se výdrž ještě prodlouží. Tři různá zařízení současně Klávesnice vám nabídne hned tři možnosti připojení současně. První z nich je bezdrátový 2,4GHz USB přijímač, který nejlépe využije s vaším notebookem nebo počítačem. Další dvě možnosti nabízí spárování s různými zařízeními přes Bluetooth 3.0, takže můžete připojit také svůj smartphone, tablet nebo třeba televizi. Nejlepší je, že mezi jednotlivými zařízeními můžete jednoduše přepínat pouhým stisknutím klávesy. Levný kousek Bezdrátová klávesnice Powerton UltraSlim (WPKBUS-B CZSK) OBAL je k dispozici v pohodě tady na našich stránkách ve známé sekci notebooky. Nyní můžete najít podobné produkty ve zmíněné sekci za extra cenu. Věhlasný výrobce Powerton svým zákazníkům nabízí vynikající produkty. za výhodné ceny.

Tento akční a ve slevě produkt Bezdrátová klávesnice Powerton UltraSlim (WPKBUS-B CZSK) OBAL POŠ od kvalitní značky Powerton máte možnost dostat v naší internetové nabídce trvale výhodně. Aktuálně v akci za 619 Kč.