Bezdrátová myš Canyon CNS-CMSW09V POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ticho po kliknutí Užijte si pohodlí a přesnost při práci s... více informací »
Bezdrátová myš Canyon CNS-CMSW09V POUŽITÉ
Značka: Canyon
199 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ticho po kliknutí Užijte si pohodlí a přesnost při práci s...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ticho po kliknutí Užijte si pohodlí a přesnost při práci s optickou myší Canyon. Vedle svého stylového designu vás zaujme kompaktním provedením a speciálně navrženými tlačítky, které při klikání nevydávají žádný zvuk. Plynulý pohyb O přesný a plynulý pohyb po pracovní ploše se stará optický senzor s rozlišením až 1500 DPI a práci usnadní připojení přes Bluetooth nebo USB. Velmi žádaný kus Bezdrátová myš Canyon CNS-CMSW09V POUŽITÉ, jde získat aktuálně tady u nás zařazený v kategorii notebooky. Máme pro vás ještě další kusy ze zmíněné rubriky snadno online. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na více skvělých kousků od výrobce Canyon. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Bezdrátová myš Canyon CNS-CMSW09V POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od této skvělé značky Canyon snadno najdete zrovna dneska ve výhodné akci! Právě lze objednat jen za 199 Kč.