Bezdrátová myš HP Z5000 (2HW67AA)

Špičkový i stylový pomocník Myš HP Bluetooth Z5000 vyniká snadným ovládáním v několika operačních systémech a s její pomocí využijete svůj... více informací »
Bezdrátová myš HP Z5000
Značka: HP
630 Kč
Ověřit dostupnost
Špičkový i stylový pomocník Myš HP Bluetooth Z5000 vyniká snadným ovládáním v několika operačních systémech a s její pomocí využijete svůj...

Špičkový i stylový pomocník Myš HP Bluetooth Z5000 vyniká snadným ovládáním v několika operačních systémech a s její pomocí využijete svůj tablet nebo počítač na maximum. Pozoruhodně stylová, obouruční a snadno použitelná prakticky na každém povrchu bez kabelů či přijímačů. Skvělé funkce Ultra tenká myš Široký, plovoucí design doplňují tvarované boční úchyty. Uvolněte své porty Snadné párování Bluetooth pro bezdrátové připojení. Výborné vlastnosti Ovládání levou nebo pravou rukou Obouruční provedení pro snadné ovládání a posunovací kolečko uprostřed. Výkon, který vydrží Baterie s prodlouženou životností až 6 měsíců a LED indikátor stavu baterie. Snadná navigace Všestranná kompatibilita se systémy Windows 10, 8, 7, XP, Vista, Mac OSX, Chrome OS a Android.
Ve slevě výrobek Bezdrátová myš HP Z5000 (2HW67AA) získáte mimo jiné na webu ve známé sekci notebooky. Vyhledejte si vyjímečné produkty z naší sekce za super peníze! U zákazníků oblíbená značka HP vám nabízí top produkty.

Tento zlevněný výrobek Bezdrátová myš HP Z5000 (2HW67AA) od přední společnosti HP jde pořídit ještě dnes extra výhodně! Cena od 630 Kč.