Bezdrátová myš Natec Siskin (NMY-1424)

Tichá bezdrátová myš Natec Siskin Seznamte se s bezdrátovou optickou myší, která na první pohled zaujme nejen svým elegantním provedením, ale i... více informací »
Bezdrátová myš Natec Siskin
Značka: Natec
249 Kč
Ověřit dostupnost
Tichá bezdrátová myš Natec Siskin Seznamte se s bezdrátovou optickou myší, která na první pohled zaujme nejen svým elegantním provedením, ale i...

Tichá bezdrátová myš Natec Siskin Seznamte se s bezdrátovou optickou myší, která na první pohled zaujme nejen svým elegantním provedením, ale i funkcemi. Ve vlastní režii Spolehlivou funkci myši a její plynulý pohyb zajišťuje optická technologie a 6 odolných tlačítek. Senzor si navíc můžete uzpůsobit dle libosti a nastavit DPI ve třech úrovních. Minimum starostí Díky bezdrátovému provedení vám nebude na obtíž žádný kabel, který by se vám pletl do cesty. Velmi tiché spínače vám navíc umožní pracovat až dlouho do noci, aniž byste vzbudili členy své domácnosti.Vynikající kus jde nakoupit jednoduše tady na našem webu v populární sekci notebooky. Vyberte si jiné výrobky z této oblíbené rubriky v akci! Významný dodavatel Natec má v nabídce vysoce kvalitní produkty To ale není vše, máme toho více! Máme v nabídce také další vybrané produkty od dodavatele Natec. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Bezdrátová myš Natec Siskin (NMY-1424) od výrobce s dlouholetou historií Natec najdete v naší nabídce napořád výhodně. Teď za akční cenu 249 Kč.