Bezdrátová myš Natec Toucan (NMY-1651) OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Bezdrátová myš Natec TOUCAN Seznamte se s ergonomickou... více informací »
Bezdrátová myš Natec Toucan (NMY-1651) OBAL
Značka: Natec
77 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Bezdrátová myš Natec TOUCAN Seznamte se s ergonomickou...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Bezdrátová myš Natec TOUCAN Seznamte se s ergonomickou bezdrátovou optickou myší, která na první pohled zaujme svým designovým a kompaktním provedením. Ve vlastní režii Spolehlivou funkci myši a její plynulý pohyb zajišťuje optická technologie. Senzor si navíc můžete uzpůsobit dle libosti a nastavit DPI ve třech úrovních. Minimum starostí Díky bezdrátovému provedení vám nebude na obtíž žádný kabel, který by se vám pletl do cesty. A kompaktní rozměry myši vám umožní ji brát všude s sebou.
Ve slevě tento produkt Bezdrátová myš Natec Toucan (NMY-1651) OBAL POŠKOZEN pořídíte bez problémů tady u nás zařazený v sekci notebooky. Získejte kvalitní výrobky z této oblíbené rubriky z pohodlí domova.

Výjimečný kus Bezdrátová myš Natec Toucan (NMY-1651) OBAL POŠKOZEN originál od značky Natec je k dispozici aktuálně na našich stránkách za parádní cenu. Výhodně za skvělou cenu 77 Kč.