Bezdrátová myš Trust Fyda (23804)

Kompaktní, pohodlná a stvořena na práci Bezdrátová dobíjecí myš Trust Fyda je stvořena speciálně proto, aby vám usnadnila váš pracovní den.... více informací »
Bezdrátová myš Trust Fyda
Značka: Trust
563 Kč
Ověřit dostupnost
Kompaktní, pohodlná a stvořena na práci Bezdrátová dobíjecí myš Trust Fyda je stvořena speciálně proto, aby vám usnadnila váš pracovní den....

Kompaktní, pohodlná a stvořena na práci Bezdrátová dobíjecí myš Trust Fyda je stvořena speciálně proto, aby vám usnadnila váš pracovní den. Pochlubit se může šesti tlačítky včetně přepínače DPI, praktickým USB přijímačem a unikátní dobíjecí baterií. Dobíjecí baterie S vestavěnou baterií jde všechno lépe. Zapomeňte na nekonečné nakupování tužkových baterií v obchodě. K nabití myši použijte přiložený USB-C kabel, díky tomu ušetříte s myší Trust Fyda nemalé peníze. Ergonomický tvar Nezáleží na tom, jestli máte velkou nebo malou ruku. Myš Fyda vám vždy skvěle padne a navíc se může pyšnit speciálním ergonomickým tvarem, který zajistí správné držení a minimalizuje únavu vašeho zápěstí. Vaše práce na počítači se tak stane mnohem efektivnější. Ideální na každý den Bezdrátová myš Trust Fyda se stane ideálním parťákem na každý den. Díky šesti tlačítkům vám usnadní a zrychlí práci na počítači nebo notebooku. Stačí připojit USB přijímač do volného portu vašeho notebooku, PC, Macu nebo Chromebooku a pak už si jen užívat pohodlí, které přináší bezdrátová technologie.

Tento kvalitní a žádaný kus Bezdrátová myš Trust Fyda (23804) od spolehlivé značky Trust dostanete právě v akci! Ceny od 563 Kč.