Bezdrátová sluchátka Koss BT221i, šedá

Bezdrátová sluchátka Koss BT221i Vynikající bezdrátová sluchátka od špičkového výrobce firmy Koss nesou označení BT221i a slibují svým... více informací »
Bezdrátová sluchátka Koss BT221i
Značka: Koss
679 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátová sluchátka Koss BT221i Vynikající bezdrátová sluchátka od špičkového výrobce firmy Koss nesou označení BT221i a slibují svým...

Bezdrátová sluchátka Koss BT221i Vynikající bezdrátová sluchátka od špičkového výrobce firmy Koss nesou označení BT221i a slibují svým uživatelům krásné a elegantní design s propracovanou konstrukcí, vynikající hudební přednes nebo například možnost handsfree telefonování. Ergonomický design Díky propracovanému ergonomickému designu se speciálním klipem za ucho sluchátka skvěle padnou do uší a udrží se tam. Máte tak jistotu stabilního o pohodlného nošení. Bezdrátové připojení S technologií Bluetooth 4.2 dáte sbohem otravným kabelům a navíc máte záruku kvalitního bezdrátového připojení a skvělého přenosu informací bez zkreslení. Dlouhá výdrž Baterie slibuje vynikající výdrž přes šest hodin. Se sluchátky si tak užijete i dlouhé tréninky či jízdu dopravou, které si zpříjemníte oblíbenou hudbou. Dokonalá izolace Díky propracované konstrukci poskytují sluchátka skvělou izolaci od okolního prostředí. Můžete tak bez obav poslouchat na ulici, aniž by vás rušil okolní ruch. Handsfree telefonování Vestavný mikrofon a dálkové ovládání zaručí dokonalé pohodlí, ať už budete potřebovat rychle upravit hlasitost přehrávání nebo si zavolat. Exkluzivní produkt můžete získat lehce tady u nás v populární kategorii audio! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní výrobky z naší kategorie za super ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další produkty od značky Koss. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Exkluzivní produkt Bezdrátová sluchátka Koss BT221i, šedá od skvělého a známého výrobce Koss máte možnost dostat v naší nabídce pořád výhodně. Levně za 679 Kč.