Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE E2, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. HIVE E2 Klíčové vlastnosti Bluetooth (bezdrátová) sluchátka... více informací »
Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE E2
Značka: neuvedeno
479 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. HIVE E2 Klíčové vlastnosti Bluetooth (bezdrátová) sluchátka...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. HIVE E2 Klíčové vlastnosti Bluetooth (bezdrátová) sluchátka Jednoduchá spárovatelnost Skvělý zvuk Kvalitní zpracování Magnetické koncovky sluchátek Až 8 hodin hudby Ovládání přímo na sluchátkách Hands-free telefonní hovory Skvěle hrají, úžasně vypadají! Stylová Bluetooth sluchátka Niceboy HIVE E2 se vyznačují skvělým zvukem, pohodlným nošením a elegantním designem. Aby si každý vybral ty své, přichází Niceboy HIVE E2 ve čtyřech barevných provedeních. Kvalitní zvuk Použití kvalitního čipsetu a dalších moderních technologií u sluchátek Niceboy HIVE E2 je zárukou krystalicky čistého a zároveň hutného zvuku. Kvalitu poslechu podporuje i použití moderního přenosu Bluetooth 4.2, který zajišťuje stabilní spojení do vzdálenosti až 10 metrů. Moderní technologie Sluchátka Niceboy HIVE E2 mají v sobě zabudovaný mikrofon k hands-free vyřizování telefonních hovorů. Sluchátka nabízí možnost multipoint spárování se dvěma zařízeními, takže můžete například využívat telefonní funkce u jednoho zařízení a s druhým zařízením poslouchat hudbu. Pro Vaši radost z hudby Sluchátka Niceboy HIVE E2 jsou určena pro celodenní nošení. Proto byla vyrobena z lehkých a příjemných materiálů. Pohodlí ještě navyšují přibalené nástavce a polštářky, takže si sluchátka přizpůsobíte přímo sobě na míru. Délku kabelu si snadno upravujete praktickým rychloupínačem. Niceboy HIVE E2 jsou navíc vybaveny magnetickými koncovkami sluchátek, kterými sluchátka k sobě snadno sepnete a nosíte bezpečně na krku i v okamžiku, kdy zrovna neposloucháte hudbu. Se sluchátky Niceboy HIVE E2 už navíc nebudete muset neustále vytahovat telefon. S ovládáním přímo na sluchátkách přecházíte mezi skladbami, měníte hlasitost nebo vyřizujete telefonní hovory a telefon prostě necháváte v kapse. Dlouhá výdrž baterie Sluchátka jsou naším společníkem po celý den, a proto od nich vyžadujeme především dostatečnou výdrž. Proto jsme Niceboy HIVE E2 osadili baterií s velkou výdrží, se kterou Vám vydrží až 8 hodin přehrávání. Vyšší výdrž podporuje i moderní Bluetooth ve verzi 4.2, který se oproti předchozím verzím vyznačuje mnohem nižšími nároky na spotřebu baterie. Dobíjení sluchátek pak probíhá prostřednictvím USB kabelu, který je součástí balení. Obsah balení Bluetooth (bezdrátová) sluchátka Niceboy HIVE E2 Vícejazyčný návod k obsluze Nabíjecí microUSB kabel Polštářky do učí (2 páry) Nástavce na sluchátka (2 páry)Velmi žádaný produkt Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE E2, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ je dostupný bez obtíží tu zařazený v rubrice audio! Nyní si můžete vybrat oblíbené kousky z této známé rubriky za nejnižší cenu. Tento výrobce neuvedeno svým zákazníkům nabízí skvělé produkty za parádní cenu. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Ve slevě tento produkt Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE E2, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ od skvělého a známého výrobce neuvedeno máte možnost nakoupit aktuálně opravdu levně. Právě teď za cenu 479 Kč.