Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE XL 2021 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Bluetooth sluchátka Niceboy Hive XL 2021 Vynikající... více informací »
Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE XL 2021
Značka: Niceboy
800 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Bluetooth sluchátka Niceboy Hive XL 2021 Vynikající...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Bluetooth sluchátka Niceboy Hive XL 2021 Vynikající bezdrátová sluchátka od oblíbené české společnosti Niceboy překvapí opravdu přepychovou dávkou muziky za málo peněz. Nejen, že se díky provedení bez drátů a měkkým náušníkům neuvěřitelně pohodlně nosí, ale zároveň tak poskytují skvělé odhlučnění od okolí. Vynikající je i výdrž, která vás nechá poslouchat klidně několik dní bez nabití. A integrovaný mikrofon pak umožní hadnsfree volání nebo ovládání chytrých asistentů. Klíčové vlastnosti Bezdrátová sluchátka přes uši Stabilita zvuku s Bluetooth 5.0 Špičkový zvuk s MaxxBass technologií Výdrž až 35 hodin Podpora hlasových asistentů Připojení i přes audio kabel Skvělá izolace od okolí Jednoduše složitelné Hands-free telefonní hovory Ovládání přímo na sluchátkách Silný zvuk Co nejlepší zvukový přednes zajistí především velké 40mm měniče podpořené technologií MaxxBass, která posouvá poslech hudby doslova na novou úroveň. Nová pátá generace bezdrátové technologie Bluetooth navíc zajistí ještě nižší ztráty při přenosu a vyšší stabilitu a tak i čistší a věrnější přednes. Dlouhá výdrž Sluchátka jsou připravena na opravdu dlouhé výlety, procházky či několik cest dopravou bez nutnosti dobíjení. Nabízí totiž neuvěřitelných 35 hodin výdrže, které, což určitě předčí délku nejednoho playlistu. A kdyby přece, stačí sluchátka propojit klasickým audio kabelem, který najdete v balení. Maximální pohodlí Bezdrátová konstrukce spolu s nízkou váhou a měkkým polstrováním zajistí maximální pohodlí i při dlouhodobém nošení. Náušníky navíc skvěle přilnou k uším a tak šikovně potlačí všechny okolní hluky. Poslech tak bude nejenom pohodlný, ale také ničím nerušený. Snadné cestování Konstrukce sluchátek je vyrobena z lehkých a přesto odolných materiálů. Výhodou jen to zejména, pokud často sluchátka přenášíte nebo pokud s nimi někam cestujete. Navíc v takovém případě oceníte i složitelné provedení, díky kterému pro sebe sluchátka nezabírají téměř žádné místo. Hansdfree telefonování Skvělou funkcionalitou je v neposlední řadě i integrace mikrofonu, který vám dovolí pohodlně telefonovat. Pokud vám někdo zavolá, nemusíte tak telefon vytahovat ani z kapsy a můžete rovnou hovořit. Navíc můžete díky mikrofonu využít i služeb hlasových asistentů. Obsah balení Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE XL 2021 Vícejazyčný návod k obsluze Nabíjecí USB kabel Audio kabel AUX (3,5mm)

Tento kvalitní produkt Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE XL 2021 OBAL POŠKOZEN značky Niceboy pohodlně pořídíte u nás za akční cenu! Nabídky již od 800 Kč.