Bezdrátová sluchátka Panasonic RB-HF520BE-K, černá

Vaše hudba na cesty Bezdrátová sluchátka Panasonic RB-HF520BE v černém provedení vás doslova okouzlí svými 40mm zvukovými reproduktory s technologii... více informací »
Bezdrátová sluchátka Panasonic RB-HF520BE-K
Značka: Panasonic
1 094 Kč
Ověřit dostupnost
Vaše hudba na cesty Bezdrátová sluchátka Panasonic RB-HF520BE v černém provedení vás doslova okouzlí svými 40mm zvukovými reproduktory s technologii...

Vaše hudba na cesty Bezdrátová sluchátka Panasonic RB-HF520BE v černém provedení vás doslova okouzlí svými 40mm zvukovými reproduktory s technologii Extra Bass System, které produkují jedinečně hluboké a bohaté basy bez rušení. Užijte si poslech své oblíbené hudby tak, jako nikdy dřív. Extrémní výdrž baterie Nenechte se omezovat častým dobíjením sluchátek a užijte si až 50 hodin nepřetržitého přehrávání hudby. Navíc sluchátka disponují funkcí Quick Charge, která vám umožňuje již po 15 minutách nabíjení poslouchat své oblíbené skladby další tři hodiny. Jednoduché ovládání Pomocí tří tlačítek sluchátka jednoduše zapnete nebo vypnete nebo například zesílíte nebo zeslabíte právě přehrávanou hudbu. Sluchátka umožňují také aktivovat hlasového asistenta a ovládat tak svůj mobilní telefon bez toho, aniž byste se ho dotýkali.

Tento designový kus Bezdrátová sluchátka Panasonic RB-HF520BE-K, černá od skvělého výrobce Panasonic je k dostání na našich stránkách nyní extra se slevou! V akci za 1 094 Kč.