Bezdrátová sluchátka Sony WH-XB900NB, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Bezdrátová sluchátka s funkcí potlačení okolního hluku SONY... více informací »
Bezdrátová sluchátka Sony WH-XB900NB
Značka: Sony
4 888 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Bezdrátová sluchátka s funkcí potlačení okolního hluku SONY...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Bezdrátová sluchátka s funkcí potlačení okolního hluku SONY WH-XB900N Jedinečná sluchátka Sony WH-XB900N vás doslova pohltí díky technologii pro potlačení okolního hluku, která nedovolí, aby vaši hudbu cokoliv rušilo. Navíc se nosí s maximálním pohodlím a stejně tak pohodlně se i ovládají přes dotykový panel. Vynikající zvuk Sluchátka WH-XB900 jsou vybavená exkluzivní technologií EXTRA BASS od Sony. Ta vylepšuje nízké frekvence pro vynikající zvuk basů. Nemusíte však mít strach o vysoké tóny, protože zároveň zachovává čisté vokály a každou skladbu přehranou ve sluchátkách tak pozvedne na úplně novou úroveň. Potlačení hluku Jak už je asi z úvodu patrné, největším lákadlem sluchátek je propracovaná technologie potlačení okolního hluku. Díky ní uniknete veškerým ruchům, jako jsou vrčící motory, klábosící kolemjdoucí či jakékoliv jiné každodenní hluky. Bezdrátový poslech S technologiemi NFC a Bluetooth se zbavíte kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Bluetooth Spárujete svůj smartphone či tablet a streamujte hdubu do sluchátek bezdrátově NFC Pro spárování přístroje se sluchátky vám díky NFC navíc stačí jediný dotek Dlouhá výdrž Čtyřhodinové nabití vám poskytne výdrž na 30 hodin a krátké desetiminutové na celou hodinu Pohodlné nošení Sluchátka WH-XB900N se pyšní jednoduchým a elegantním a přesto stylovým designem. Kromě toho však zajišťuje konstrukce sluchátek i maximální pohodlí, o které se starají zejména měkké polstrované náušníky z pěnového polyuretanu, které poskytnou dlouhotrvající pohodlí. Skládací konstrukce Sluchátka můžete díky jejich konstrukci snadno složit do kompaktního tvaru Handsfree telefonování Díky vestavěnému mikrofonu vám sluchátka umožní telefonovat bez nutnosti držet telefon v ruce Pohodlné ovládání Maximálně jednoduché ovládání zajistí dotykový panel, který bude reagovat na dotyk i přejetí prstem a podle toho provede kýženou činnost. Tímto způsobem snadno upravíte hlasitost přeskočíte skladbu či dokonce přejmete hovor. Rychlá pozornost Bez nutnosti sundat sluchátka můžete komunikovat s okolím. Stačí podržet ruku na krytu sluchátek, což sníží hlasitost a umožní vám konverzaci. Ideální nastavení Dokonalý zvuk pro každou skladbu vám zajistí inovativní aplikace od Sony Headphones Connect, která umožní upravit si úroveň basů a navíc nabízí předvolby pro klub, halu, arénu nebo venkovní prostředí. Hlasoví asistenti Ovládejte svůj den pouze hlasem. Prostřednictvím mikrofonu ve sluchátkách se můžete připojit se k hlasovému asistentovi na smartphonu a bavit se, hledat informace či nastavovat upomínky pouze pomocí hlasu.

Super produkt Bezdrátová sluchátka Sony WH-XB900NB, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ od společnosti se zárukou kvality Sony jde získat u nás právě opravdu výhodně! V současnosti za 4 888 Kč.