Bezdrátová sluchátka Vivo TWS 2e, bílá

Bluetooth sluchátka Vivo TWS 2e Užijte si špičkový poslech vaší oblíbené hudby s čistým a přitom dynamickým zvukem Bluetooth sluchátek Vivo TWS... více informací »
Bezdrátová sluchátka Vivo TWS
Značka: Vivo
1 151 Kč
Ověřit dostupnost
Bluetooth sluchátka Vivo TWS 2e Užijte si špičkový poslech vaší oblíbené hudby s čistým a přitom dynamickým zvukem Bluetooth sluchátek Vivo TWS...

Bluetooth sluchátka Vivo TWS 2e Užijte si špičkový poslech vaší oblíbené hudby s čistým a přitom dynamickým zvukem Bluetooth sluchátek Vivo TWS 2e. Stylová bezdrátová sluchátka v bílé barvě s ultra lehkým designem s hmotností pouhých 4,7 gramu na jedno sluchátko nadchnou čistým zvukem DeepX 2.0, který produkují extra velké 12,2mm měniče, zaujmou dlouhou výdrží až 30 hodin s nabíjecím pouzdrem a krystalicky čistými hovory díky duálním mikrofonům s funkcí potlačení okolního hluku. Dokonale čistý zvuk DeepX 2.0 Ponořte se do parádních zvukových zážitků při poslechu vašich playlistů v podobě špičkového zvuku DeepX 2.0 s hutnými basy, výživnými středy a dokonale čistými výškami, které produkují velké 12,2mm měniče. Duální mikrofony s potlačením hluku Volejte si se svými blízkými nebo obchodními partnery bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte. Ať už budete vést hovory z tramvaje nebo otevřených kanceláří, díky duálním mikrofonům s funkcí potlačení okolního hluku porozumí vaši blízcí každému vašemu slovu. Dlouhá výdrž až 30 hodin Bavte se poslechem vaší oblíbené hudby klidně celý den na jedno nabití. Navzdory jejich mimořádně kompaktnímu tělu je uvnitř sluchátek zabudován výkonný čip s velkou kapacitou baterie, díky čemuž mají sluchátka výdrž až 7.8 hodiny na jedno nabití a s praktickým nabíjecím pouzdrem s USB-C konektorem dosahuje jejich výdrž až neuvěřitelných 30 hodin. Samotná sluchátka přitom plně dobijete během pouhé hodiny nabíjení. Vícebodové připojení Velice zajímavou funkci představuje vícebodové připojení. To umožňuje jednoduché připojení sluchátek ke dvěma zařízením a automatické přepínání mezi nimi. Pokud tedy sledujete film na počítači a někdo vám zavolá, přepnou se sluchátka automaticky na telefon a po ukončení hovoru se zase sami vrátí k přehrávanému filmu na počítači. Hry bez zpomaleného zvuku Hrajete rádi počítačové hry? Užívejte si je s dokonale synchronním obrazem i zvukem díky nové konstrukci antény a optimalizovanému systému pro přenos zvuku do sluchátek, který zajišťuje extrémně nízkou latenci pouhých 117 ms. Ultra lehká konstrukce Vedle kvalitního zvuku a funkcí je u každých sluchátek důležité také pohodlí při nošení. Bluetooth sluchátka Vivo TWS 2 zaujmou ultra lehkou konstrukcí s hmotností pouhých 4,7 gramů na sluchátko, takže ani po několika hodinách poslechu téměř nepoznáte, že je máte v uších.
Tento levný produkt máte možnost sehnat v pohodě tady a teď na našem webu v oblíbené sekci audio! Najděte si akční výrobky z této kategorie za výhodnou cenu.

Tento diskontní produkt Bezdrátová sluchátka Vivo TWS 2e, bílá od značky s tradicí a dobrou pověstí Vivo můžete koupit zrovna dneska ve výhodné akci! Cena již od 1 151 Kč.