Bezdrátový gamepad s touchpadem pro PS4 Canyon CND-GPW5

Canyon CND-GPW5 Bezdrátový gamepad s touchpadem Užijte si dokonalý pohyb ve vašich hrách s bezdrátovým gamepadem Canyon CND-GPW5, který je stvořen... více informací »
Bezdrátový gamepad s touchpadem pro
Značka: Canyon
979 Kč
Ověřit dostupnost
Canyon CND-GPW5 Bezdrátový gamepad s touchpadem Užijte si dokonalý pohyb ve vašich hrách s bezdrátovým gamepadem Canyon CND-GPW5, který je stvořen...

Canyon CND-GPW5 Bezdrátový gamepad s touchpadem Užijte si dokonalý pohyb ve vašich hrách s bezdrátovým gamepadem Canyon CND-GPW5, který je stvořen pro PS4 a který se svými 20 tlačítky, vibrační odezvou aTurbo režimem pozvednete vaše herní zážitky na další úroveň. Ničím nerušené herní zážitky Vychutnejte si dokonalou svobodu při hraní díky bezdrátovému připojení, které vás zbaví otravných kabelů. Gamepad zaujme ergonomickým tvarem a rozmístěním tlačítek tak, aby umožňoval co nejpohodlnější hraní. Díky bezdrátovému dosahu až 10 metrů přitom můžete sedět prakticky kdekoli v místnosti.Zajímavý kus máte možnost sehnat rovněž tu na stránkách v populární rubrice notebooky. Nyní můžete najít akční produkty z této sekce ve výhodné akci. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další vybrané produkty značky Canyon. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Canyon vás obohatí o vynikající produkty.

Oblíbený a akční výrobek Bezdrátový gamepad s touchpadem pro PS4 Canyon CND-GPW5 originál od výrobce Canyon snadno seženete nyní za rozumné peníze. Pouze nyní za 979 Kč.