Bezdrátový set Dell KM7120W (580-AIWQ)

Dell KM7120W Bezdrátový set klávesnice a myši Dva způsoby bezdrátového připojení Užijte si maximálně pohodlnou a produktivní práci v kanceláři... více informací »
Bezdrátový set Dell KM7120W
Značka: Dell
1 439 Kč
Ověřit dostupnost
Dell KM7120W Bezdrátový set klávesnice a myši Dva způsoby bezdrátového připojení Užijte si maximálně pohodlnou a produktivní práci v kanceláři...

Dell KM7120W Bezdrátový set klávesnice a myši Dva způsoby bezdrátového připojení Užijte si maximálně pohodlnou a produktivní práci v kanceláři nebo doma s elegantním bezdrátovým setem klávesnice a myši Dell KM7120W. Set zajišťuje připojení až ke třem počítačům a dva způsoby bezdrátového připojení Bluetooth 5.0 a 2,4 GHz vám umožní snadno přepínat mezi notebookem, stolním počítačem nebo zařízením 2v1 pouhým kliknutím na tlačítko. Snadné spárování Zapomeňte na složitou instalaci. Set Dell díky Bluetooth připojení zajišťuje okamžité párování se zařízením využívající operační systém Windows 10 bez nutnosti konfigurace. Zařízení je kompatibilní se systémy Windows, Chrome, Android a Mac. Set, který něco vydrží Pracujte a bavte se až třikrát delší dobu bez nutnosti výměny baterií než u předchozí generace. Baterie vydrží v chodu až 36 měsíců, takže si nemusíte dělat starosti s neustálou výměnou baterií. Dokonale plynulý a přesný pohyb Dokonale plynulý pohyb i po obrazovce s obřím rozlišením 4K zajišťuje bezdrátová myš s optickým senzorem a odezvou 1600 DPI. Myš díky tomu naprosto přesně sleduje pohyb a umožňuje použití na většině povrchů stolů. Snadné přizpůsobení Přizpůsobte si klávesnici do požadovaného úhlu pro maximálně pohodlné psaní. Jak myš, tak klávesnice umožňují využít klávesové zkratky pro rychlou navigaci k oblíbeným aplikacím. Přístup k multimediálnímu přehrávači, vyhledávání nebo na domovskou stránku nikdy nebyl snazší. Vše důležité pod jednou střechou Pomocí softwaru Dell Peripheral Manager si můžete snadno přizpůsobit a spravovat vaše klávesnice i myši. Spárování zařízení, zkratky programů, kontrola stavu baterie nebo připojení, software vám usnadní používání zařízení a přinese nové možnosti správy. Ve slevě tento výrobek Bezdrátový set Dell KM7120W (580-AIWQ) můžete najít právě nyní tady na našich stránkách v populární sekci notebooky. Nyní můžete koupit ostatní zboží z této populární rubriky v bezva akci.

Tento velmi žádaný produkt Bezdrátový set Dell KM7120W (580-AIWQ) od značky s dlouholetou tradicí Dell pohodlně získáte právě teď u nás za super cenu! Produkt koupíte teď u nás za 1 439 Kč.