Bezdrátový vypínač AQARA Smart Home Wireless Switch

Bezdrátové tlačítko Aqara Smart Home Wireless Switch Používáte chytrou domácnost společnosti Aqara a potřebujete malý ovladač? Potom můžete sadu... více informací »
Bezdrátový vypínač AQARA Smart
Značka: Aqara
427 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátové tlačítko Aqara Smart Home Wireless Switch Používáte chytrou domácnost společnosti Aqara a potřebujete malý ovladač? Potom můžete sadu...

Bezdrátové tlačítko Aqara Smart Home Wireless Switch Používáte chytrou domácnost společnosti Aqara a potřebujete malý ovladač? Potom můžete sadu doplnit o toto bezdrátové tlačítko. Široké použití K čemu budete tlačítko používat, záleží na vás. Můžete jím ovládat žaluzie nebo může sloužit jako zvonek či signalizace pro případ nouze. Vyzváněcí tón nastavíte v aplikaci. Malá velikost Tlačítko je malé a bezdrátové. Můžete ho připevnit samolepkou na zeď nebo nábytek bez ohledu na elektrické obvody. Nebo ho nosit, kamkoliv bude potřeba. Kompatibilita Tlačítko funguje na protokolu ZigBee a je kompatibilní s Apple HomeKit. Pro použití potřebujete Aqara Hub a veškeré nastavení a párování se zařízením provádíte přes aplikaci Aqara Home, která je volně ke stažení pro Apple i Android. Výdrž Tlačítko podporuje tři akce: klik, dvojklik a podtržení. Baterie vydrží víc jak 50 000 takových kliknutí. Odolný povrch krabičky snese i vyšší teploty.

Tento neodolatelný kus Bezdrátový vypínač AQARA Smart Home Wireless Switch od odblíbeného výrobce Aqara pohodlně nakoupíte aktuálně na webu opravdu levně! Výhodně za cenu 427 Kč.