Bezsáčkový vysavač Concept Furious Animal VP5151 POUŽITÉ, NEOPOTŘ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Bezsáčkový vysavač Concept Furious Animal VP5151 Extra výkon... více informací »
Bezsáčkový vysavač Concept Furious Animal VP5151 POUŽITÉ
Značka: neuvedeno
2 038 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Bezsáčkový vysavač Concept Furious Animal VP5151 Extra výkon...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Bezsáčkový vysavač Concept Furious Animal VP5151 Extra výkon Bezsáčkový vysavač Furious Home&Pet Concept VP5151 je osazen vysoce účinným ECO motorem o příkonu 800 W, který má dostatečný výkon pro perfektní úklid celé domácnosti. Sací sílu můžete jednoduše upravit díky elektronické regulaci. Síla cyklónu Systém cyklónu spočívá v odstředivé síle působící při rotaci vysávaného vzduchu na nečistoty a jejich následné odstředění do sběrné nádoby. Hlavní výhodou cyklonových vysavačů je absence sáčků a jejich neměnný výkon při vysávání. Navíc během úklidu nedochází k víření prachu. Omyvatelný HEPA filtr 13 zachytí i ty nejjemnější prachové částice, takže je vhodný i pro alergiky a astmatiky. Snadná údržba Cyklonový vysavač VP5151 nevyužívá klasických sáčků, ale sběrnou nádobu o objemu 2 l. Nemusíte tedy sáčky neustále dokupovat, čímž ušetříte nemalé peníze. Plnou nádobu stačí jednoduše stiskem tlačítka uvolnit, vysypat a opět nasadit. Univerzální podlahová hubice S univerzální podlahovou hubicí dokonale vysajete veškeré koberce, předložky, běhouny nebo čalouněný nábytek. Po přepnutí klapky a vysunutí štětin šetrně uklidí i tvrdé podlahy. Malý turbokartáč Malý turbokartáč je ideální volbou pro úklid po vašich chlupatých mazlíčcích. Díky jedinečné konstrukci dokáže kartáčovat a vysávat zároveň, takže snadno odstraní každý chlup z čalouněného nábytku a ze všech míst, kam se s velkou hubicí nedostanete. Účinný HEPA filtr navíc zachytí nežádoucí bakterie a alergeny. Vždy při ruce Součástí základní výbavy je i drobné příslušenství, které je šikovně usazeno v praktickém držáku přímo na teleskopické trubce vysavače. Patří sem štěrbinová hubice na úklid špatně dostupných míst (radiátory, zásuvky, prostor mezi matracemi a čalouněním apod.) a hubice s kartáčkem na šetrné odstranění prachu z nábytku, žaluzií, parapetů, knih nebo klávesnice.
Tento neodolatelný výrobek jde sehnat bezprostředně na našem webu v populární rubrice vysavače na zvířecí chlupy! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní kousky z naší sekce ve slevě! U zákazníků oblíbená značka neuvedeno má k dispozici špičkový sortiment ! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Velmi oblíbený kousek Bezsáčkový vysavač Concept Furious Animal VP5151 POUŽITÉ, NEOPOTŘ od výrobce se skvělou pověstí neuvedeno pohodlně seženete v naší online nabídce trvale výhodně. V současnosti za 2 038 Kč.