Bezsáčkový vysavač ETA Salvet Animal 1513 90000 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Bezsáčkový vysavač ETA Salvet Animal 1513 90000... více informací »
Bezsáčkový vysavač ETA Salvet Animal
Značka: neuvedeno
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Bezsáčkový vysavač ETA Salvet Animal 1513 90000...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Bezsáčkový vysavač ETA Salvet Animal 1513 90000 Univerzální vysavač Bezsáčkový vysavač ETA Salvet Animal 1513 90000 je vybaven výkonným ale úsporným motorem, který dokonale vysaje všechny druhy povrchů. Bezsáčková technologie a účinná filtrace zajistí během úklidu výborné hygienické podmínky. Vysavač je navíc energeticky úsporný, aniž by byl snížen jeho sací výkon. Velká prachová nádoba Nádobu na prach s objemem 2,2 litru lze snadno vyjmout z těla vysavače a vysypat. Pro komfort při vysávání je vysavač vybaven nastavitelnou teleskopickou trubicí a pogumovanými kolečky, z nichž jedno je otočné o 360°. Bohaté příslušenství Vysavač je vybaven univerzální podlahovou hubicí s výsuvným kartáčem, parketovou hubicí z koňské žíně vhodné na tvrdé podlahy, hubicí obstarávající sběř zvířecích chlupů, polštářovou hubicí zajišťující šetrné očištění měkkých textilních povrchů jako je čalounění nebo polštáře, štěrbinovou hubicí vhodnou pro vysávání v úzkých a těžko přístupných místech. Dál vás potěší dlouhá štěrbinová trubice, s níž uklidíte opravdu těžko dostupná a úzká místa a kartáček s jemnými štětinkami pomáhající při úklidu jako jsou rámy obrazů atd.

Tento levný produkt Bezsáčkový vysavač ETA Salvet Animal 1513 90000 OBAL POŠKOZEN od oblíbené značky se zárukou kvality neuvedeno lze zakoupit právě zde skutečně výhodně. Výhodně za skvělou cenu 2 699 Kč.