Bezsáčkový vysavač ETA Stormy Car 1517 90000 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Bezsáčkový vysavač ETA Stormy Car 1517 90000 Univerzální vysavač... více informací »
Bezsáčkový vysavač ETA Stormy Car 1517
Značka: neuvedeno
2 079 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Bezsáčkový vysavač ETA Stormy Car 1517 90000 Univerzální vysavač...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Bezsáčkový vysavač ETA Stormy Car 1517 90000 Univerzální vysavač Bezsáčkový vysavač ETA Stormy Car 1517 90000 je vybaven výkonným ale úsporným motorem, který dokonale vysaje všechny druhy povrchů. Bezsáčková technologie a účinná filtrace zajistí během úklidu výborné hygienické podmínky. Vysavač je navíc energeticky úsporný, aniž by byl snížen jeho sací výkon. Velká prachová nádoba Nádobu na prach s objemem 2,2 litru lze snadno vyjmout z těla vysavače a vysypat. Pro komfort při vysávání je vysavač vybaven nastavitelnou teleskopickou trubicí a pogumovanými kolečky, z nichž jedno je otočné o 360°. Bohaté příslušenství Vysavač je vybaven univerzální podlahovou hubicí s výsuvným kartáčem, parketovou hubicí z koňské žíně vhodné na tvrdé podlahy, malým turbokartáčem, polštářovou hubicí zajišťující šetrné očištění měkkých textilních povrchů jako je čalounění nebo polštáře, štěrbinovou hubicí vhodnou pro vysávání v úzkých a těžko přístupných místech. Dál vás potěší dlouhá štěrbinová trubice, s níž uklidíte opravdu těžko dostupná a úzká místa a kartáček s jemnými štětinkami pomáhající při úklidu jako jsou rámy obrazů atd. Zlevněný výrobek Bezsáčkový vysavač ETA Stormy Car 1517 90000 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBEN lze pořídit aktuálně tu na našich stránkách umístěný v sekci vysavače pro alergiky. Získejte jiné výrobky ve zmíněné sekci za super cenu!

Velmi oblíbený kus Bezsáčkový vysavač ETA Stormy Car 1517 90000 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBEN od výrobce s dlouholetou historií neuvedeno jde nakoupit právě nyní na našich stránkách za příznivou cenu! Nabídky od 2 079 Kč.