Bezsáčkový vysavače Bosch BGS05A220, A

Komfort Kompaktní rozměry a váha 4,4 kg zaručí snadnou manipulaci s vysavačem a jednoduché skladování. Akční rádius 9 m vám umožní bezstarostné... více informací »
Bezsáčkový vysavače Bosch BGS05A220
Značka: Bosch
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Komfort Kompaktní rozměry a váha 4,4 kg zaručí snadnou manipulaci s vysavačem a jednoduché skladování. Akční rádius 9 m vám umožní bezstarostné...

Komfort Kompaktní rozměry a váha 4,4 kg zaručí snadnou manipulaci s vysavačem a jednoduché skladování. Akční rádius 9 m vám umožní bezstarostné vysávání po celém bytě. S ergonomickým madlem se vám navíc bude pohodlně vynášet, třeba do schodů. Výkon Síla, čistota a rychlost. To je Bosch BGS05A220. Nebudete s ním mít žádné další náklady, protože je bezsáčkový. Nový inovativní HiSpin Motor s aerodynamickými noži a perfektně kalibrovaným průtokem vzduchu, zaručí velký sběr prachu s nízkou spotřebou energie. Hygiena Vysoko účinný systém separace prachu, díky omyvatelnému a hygienickému filtru HEPA 13.Tento kvalitní a žádaný produkt Bezsáčkový vysavače Bosch BGS05A220, A lze koupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii bezsáčkové vysavače! Máme pro vás kvalitní produkty z této sekce na pár kliknutí. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další kvalitní zboží značky Bosch. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbená značka Bosch dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment.

Vysoce kvalitní produkt Bezsáčkový vysavače Bosch BGS05A220, A od dodavatele kvalitních produktů Bosch jednoduše získáte tady teď za parádní cenu! Nabídky již od 3 390 Kč.