Bloodborne (PS719435976)

Pronásleduj své noční můry Vydej se do města, kde smrt, šílenství a děsivé příšery čekají na každém rohu. Od legendárních tvůrců... více informací »
Bloodborne (PS719435976)
Značka: Sony
358 Kč
Ověřit dostupnost
Pronásleduj své noční můry Vydej se do města, kde smrt, šílenství a děsivé příšery čekají na každém rohu. Od legendárních tvůrců...

Pronásleduj své noční můry Vydej se do města, kde smrt, šílenství a děsivé příšery čekají na každém rohu. Od legendárních tvůrců Vývojáři Hidetaka Miyazaki a FromSoftware – tvůrci legendárních akčních RPG her Demon's Souls, Dark Souls a Dark Souls II – přicházejí s hrou Bloodborne, zbrusu novou akční RPG hrou plnou neúprosného a neutuchajícího teroru. Hra je určena exkluzivně pro systém PlayStation 4. Strach tě povede ke spáse Postav se svému strachu při hledání odpovědí v prastarém městě Yharnam, které bylo prokleto zvláštní endemickou nemocí sířící se ulicemi jako oheň. Nebezpečí je všudypřítomný stín plížící se v tomto hrůzném světě a ty musíš odhalit jeho nejtemnější tajemství, chceš-li přežít. Lov noční můry Yharnam společně s kamarády Prozkoumej Yharnam online se svými přáteli ze služby PlayStation Plus.Zcela unikátní produkt Bloodborne (PS719435976) naleznete právě teď tu ve známé kategorii notebooky! Najděte si ještě podobné produkty z této sekce za báječnou cenu!

Super produkt Bloodborne (PS719435976) od našeho předního výrobce Sony snadno najdete u nás teď za báječnou cenu! Výhodně za cenu 358 Kč.