Bluetooth reproduktor Bigben PartyBTLite ROZBALENO

Party reproduktor Bigben PARTYBTLITE Kvalitní hudební systém ze série Bigben Party se stane dokonalým společníkem na každou akci... více informací »
Bluetooth reproduktor Bigben PartyBTLite
Značka: neuvedeno
827 Kč
Ověřit dostupnost
Party reproduktor Bigben PARTYBTLITE Kvalitní hudební systém ze série Bigben Party se stane dokonalým společníkem na každou akci...

Party reproduktor Bigben PARTYBTLITE Kvalitní hudební systém ze série Bigben Party se stane dokonalým společníkem na každou akci či oslavu. Chlubí se totiž silným výkonem, který rozezvučí každý prostor, stylovými světelnými efekty i řadou funkcí nejen pro pouhý poslech, ale i pro možnost se připojit svým zpěvem. Špičkový výkon Základem každé párty je především muzika, která rozhýbe každým tělem. Proto je systém Bigben vybaven silným výkonem 50 W RMS, který zaručeně rozezní každou místnost, dvůr i zahradu špičkovým zvukem. Možnosti přehrávání Systém je připraven takřka na všechna média, protože je vybaven Aux-in konektorem, USB portem i čtečkou micro SD karet včetně podpory mp3 formátů. Bezdrátová technologie Bluetooth pak dovolí streamovat hudbu například z mobilu. Vynikající funkce Už na první pohled je zřejmé, že reproduktor je hravý a na párty naprosto ideální. Září totiž působivým LED světlem, které dokáže vytvořit opravdovou světelnou show. A možnost připojit přiložený mikrofon z vás klidně udělá hvězdu večera. Neodolatelný produkt Bluetooth reproduktor Bigben PartyBTLite ROZBALENO lze koupit přímo tu na našich stránkách v populární rubrice audio. Připravili jsme ostatní kusy ve zmiňované rubrice za super peníze.

Tento akční a ve slevě výrobek Bluetooth reproduktor Bigben PartyBTLite ROZBALENO od značky s tradicí a dobrou pověstí neuvedeno dostanete právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 827 Kč.