Bluetooth reproduktor Evolveo Armor Power 6

Párty na každém kroku Bezdrátový reproduktor EVOLVEO Armor POWER 6 byl stvořen, aby odolal nepříznivým podmínkám, ale zároveň... více informací »
Bluetooth reproduktor Evolveo Armor Power
Značka: EVOLVEO
2 429 Kč
Ověřit dostupnost
Párty na každém kroku Bezdrátový reproduktor EVOLVEO Armor POWER 6 byl stvořen, aby odolal nepříznivým podmínkám, ale zároveň...

Párty na každém kroku Bezdrátový reproduktor EVOLVEO Armor POWER 6 byl stvořen, aby odolal nepříznivým podmínkám, ale zároveň vám poskytl co nejlepší zvukový zážitek. Okouzlí vás svým překvapivě silným a kvalitním zvukem a neskutečným 60W zvukovým výkonem, takže si můžete být jistí, že vaše oblíbená hudba bude vždy perfektně slyšet. Na jedno nabití si užijete až 24 hodin poslechu, technologie Bluetooth 4.2 zajistí stabilní spojení s vaším mobilním telefonem a díky integrovanému mikrofonu můžete snadno přijímat příchozí hovory a komunikovat tak s okolním světem. Vestavěná technologie MaxxAudio DSP pak umocní zážitek z poslechu a povznese vaše oblíbené skladby na vyšší úroveň. Kromě toho se reproduktor může pyšnit možností přehrávání hudby z USB flash disku, MicroSD karty nebo z jiného zvukového zařízení přes 3,5mm AUX vstup. Jednoduché ovládání Díky velkým pogumovaným tlačítkům získáte plnou kontrolu nad přehrávání a pomocí LED diod budete mít přehled o aktuálním stavu baterie. Tlačítkový vestavěný ekvalizér vám umožní okamžitou volbu dvou režimů poslechu hudbu ve vnitřním nebo venkovním prostředí. Reproduktor EVOLVEO Armor POWER 6 navíc disponuje funkcí powerbanky, takže pokud se váš mobilní telefon náhodou vybije, tak si ho můžete pohodlně nabít. Na vodu. Do přírody. Kamkoliv. Reproduktor EVOLVEO Armor POWER 6 je odolný proti stříkající vodě s certifikací IPX5, takže si ho můžete vzít kamkoliv s sebou. Díky masivní kovové mřížce budou reproduktory v bezpečí a praktický popruh umožní snadnou přepravu na rameni nebo batohu. Tento exkluzivní výrobek máte možnost najít taky tady na webu zařazený v rubrice audio. Nyní najdete skvělé výrobky ze zmíněné rubriky za báječnou cenu.

Kvalitní a žádaný kus Bluetooth reproduktor Evolveo Armor Power 6 od top značky EVOLVEO je k dostání zrovna dnes v akci! Zrovna teď v akci za 2 429 Kč.