Bluetooth reproduktor Forever ABS-100, růžový POUŽITÉ, NEOPOTŘEBE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Bluetooth reproduktor Sweet Animal ABS-100 Pořiďte svým dětem... více informací »
Bluetooth reproduktor Forever ABS-100
Značka: neuvedeno
424 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Bluetooth reproduktor Sweet Animal ABS-100 Pořiďte svým dětem...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Bluetooth reproduktor Sweet Animal ABS-100 Pořiďte svým dětem úžasný dárek v podobě bezdrátového reproduktoru se stylem roztomilých zvířátek Sweet Animals. Bluetooth reproduktor pro děti Forever ABS-100 růžový umožní vašim dětem přehrát si jejich oblíbenou hudbu bezdrátově z chytrého telefonu, díky funkci handsfree přijímat hovory a telefonovat bez použití rukou a hlavně zaujme roztomilým provedením, které si vaše ratolest okamžitě zamiluje. Každé zvířátko z řady Bluetooth reproduktorů Sweet Animals má odlišný charakter, všechny ale přináší lásku k hudbě a kvalitní zvuk. Vyberte si svoje zvířátko Vyberte zvířátko, které se okamžitě stane kamarádem vašeho dítěte. Na výběr jsou zvířátka Rose, Frosty, Chicky a Pinky. Zvířátka jsou vyrobena z měkkého, na dotek příjemného materiálu a hlavně jsou bezpečná pro děti. Společně jsou lepší Bluetooth reproduktor využívá systém TWS, založený na technologii Bluetooth, díky kterému se může vaše dítě připojit pomocí chytrého telefonu rovnou ke dvěma reproduktorům a přehrávat si písničky nebo pohádky s kvalitním zvukem.

Tento levný produkt Bluetooth reproduktor Forever ABS-100, růžový POUŽITÉ, NEOPOTŘEBE od top značky neuvedeno jednoduše pořídíte aktuálně ve výhodné akci! Stojí teď u nás 424 Kč.