Bluetooth reproduktor Forever Toob 30 BS-950, červený

Přenosný reproduktor Forever Toob 30 BS-950 Pod zkratkou Toob se skrývá snadno přenosný bezdrátový reproduktor, který se chlubí výkonným zvukem,... více informací »
Bluetooth reproduktor Forever Toob 30 BS-950
Značka: Forever
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Přenosný reproduktor Forever Toob 30 BS-950 Pod zkratkou Toob se skrývá snadno přenosný bezdrátový reproduktor, který se chlubí výkonným zvukem,...

Přenosný reproduktor Forever Toob 30 BS-950 Pod zkratkou Toob se skrývá snadno přenosný bezdrátový reproduktor, který se chlubí výkonným zvukem, ochranou před deštěm nebo dlouhou výdrží baterie. Spolu s neodolatelnou cenovkou tak nad koupí nemusíte přemýšlet dlouho. Bezdrátové přehrávání Základem přístroje je samozřejmě možnost k němu připojit telefon a okamžitě přehrávat své oblíbené skladby s vysokým výkonem 30 W. O připojení se stará technologie Bluetooth 5.0, která vám dovolí připojit se až na vzdálenost deset metrů. S technologií TWS navíc spolu můžete propojit dva reproduktory a užívat si dokonalé stereo prostředí. Špičkový design Už na první pohled každého jistě zaujme propracovaný design, ve kterém se povedlo skloubit stylový vzhled a snadné přenášení. Rychle se tak stane oblíbeným společníkem, který se bude skvěle vyjímat doma na stole, ale který bude zároveň vždy připraven vyrazit s vámi na cesty. Skvěle se vejde třeba do boční kapsy batohu a díky poutku ho lze připevnit prakticky kamkoliv. Odolná konstrukce Účelem konstrukce samozřejmě není jen působit líbivě, ale především chránit celé zařízení. Díky ochraně se stupněm krytí IPX7 se reproduktor ani v nejmenším nebojí vody. Nejen, že ho nepřekvapí déšť nebo šplouchající voda z bazénu, ale do toho bazénu se může klidně celý ponořit a pokud se nebude koupat déle než půl hodiny, nic se mu nestane. Dlouhá výdrž Ať už doma na párty či rodinné oslavě nebo na cestách, přijde vhod baterie s vysokou kapacitou a extra dlouhou výdrží. Na jedno nabití vám reproduktor Forever Toob dokáže slíbit neuvěřitelných deset hodin, což pohodlně vystačí na jakoukoliv večerní oslavu nebo odpolední výlet.
Zajímavý produkt Bluetooth reproduktor Forever Toob 30 BS-950, červený pořídíte bez problémů tady u nás zařazený v sekci audio. Mrkněte na ostatní produkty ve zmiňované kategorii za super peníze. Tento vyjímečný výrobce Forever vám představuje kvalitní sortiment.

Tento velmi oblíbený produkt Bluetooth reproduktor Forever Toob 30 BS-950, červený od skvělého a známého výrobce Forever můžete nakoupit v naší online nabídce za příznivou cenu. Aktuálně v akci od 1 690 Kč.