Bluetooth reproduktor Lamax Sphere2 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Bezdrátový reproduktor Lamax Sphere2 Hledáte reproduktor s dobrým... více informací »
Bluetooth reproduktor Lamax Sphere2 POUŽITÉ
Značka: neuvedeno
293 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Bezdrátový reproduktor Lamax Sphere2 Hledáte reproduktor s dobrým...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Bezdrátový reproduktor Lamax Sphere2 Hledáte reproduktor s dobrým zvukem a kompaktní velikostí? Tak to je pro vás Lamax Sphere2 jako dělaný. Pomocí Bluetooth 5.0 jej jednoduše spárujete s vaším zařízením, díky praktickým rozměrům jej snadno přenesete, kam potřebujete a s výdrží až 20 hodin si můžete užít svůj hudební zážitek kdekoliv a kdykoliv. Skvělý zvuk a výkon Přes svou nenápadnou velikost má působivý výkon 5 W a je tak připraven k domácímu, ale i venkovnímu poslechu. Díky technologii BeatBass si zároveň uchovává čistý zvuk, i když jej zesílíte na úplné maximum. S funkcí TWS pak můžete připojit další reproduktor a vytvořit si tak příjemné prostorové hudební prostředí. Pro poslech hudby kdekoliv Reproduktor má černé hliníkové tělo, kompaktní velikost a praktické poutko, díky čemuž se dá snadno kamkoliv přenést. Svou oblíbenou hudbu si tak můžete užívat, kde chcete a to až po dobu 20 hodin při 50% hlasitosti. Navíc má výkonnou baterii s kapacitou 1200 mAh, kterou za 3 hodiny znovu nabijete do plna. Snadné spárování s telefonem Skrze Bluetooth 5.0 jednoduše propojíte Lamax Sphere2 se svým telefonem. Bez kabelů, výpadků a to až na vzdálenost 10 metrů. Součástí je i mikrofon, takže se skrze něj dá i bez obtíží zatelefonovat. Rádio i Mp3 přehrávač V případě, že nebudete chtít k přehrávání používat mobil, je tu slot pro MicroSD kartu a USB, takže se z reproduktoru stává i elegantní Mp3 přehrávač. A pokud vás už vaše vlastní hudba omrzí, můžete se inspirovat z rádia, které si jednoduše naladíte. Oblíbené stanice pak lze uložit přímo do paměti zařízení. Nejprodávanější produkt získáte jednoduše tady u nás zařazený v kategorii audio! Pořiďte si další kusy z naší rubriky za super cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další skvělé kousky od výrobce neuvedeno. Najdete je níže na této stránce.

Neodolatelný produkt Bluetooth reproduktor Lamax Sphere2 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od známého výrobce neuvedeno jednoduše můžete najít u nás nyní za výhodnou cenu. Aktuálně výhodně za 293 Kč.