BML GameGod Rusher

Hrajte jako profesionál Herní sluchátka BML GameGod Rusher jsou stvořena pro opravdové milovníky počítačových her. Nabízí dokonalou izolaci... více informací »
BML GameGod Rusher
Značka: BML
309 Kč
Ověřit dostupnost
Hrajte jako profesionál Herní sluchátka BML GameGod Rusher jsou stvořena pro opravdové milovníky počítačových her. Nabízí dokonalou izolaci...

Hrajte jako profesionál Herní sluchátka BML GameGod Rusher jsou stvořena pro opravdové milovníky počítačových her. Nabízí dokonalou izolaci okolního hluku a vyznačující se pohodlným nošením i pro dlouhodobé hraní. Černé provedení s pogumovaným povrchem dodávají sluchátkům nezaměnitelný design. Spolehlivý mikrofon Díky mikrofonu s vysokou citlivostí bez zbytečného šumu na pozadí budete opravdu slyšet. Využijete ho na týmovou komunikaci se spoluhráči nebo jen na běžné hovory přes Skype? Hodí se perfektně na obojí. Maximální pohodlí Sluchátka GameGod Rusher padnou opravdu každému. Díky nastavitelnému polstrovanému hlavovému mostu budete mít pohodlí i při několikahodinovém hraní her. Opletený dvoumetrový kabel se vám navíc jen tak nezamotá a jistě vás také potěší standardní připojení přes dva 3,5mm konektory. Samozřejmostí je jednoduché ovládání přímo po ruce pro nastavení hlasitosti během hraní.
Oblíbený a kvalitní produkt najdete právě nyní tu na webu umístěný v kategorii audio! Vyberte si zlevněné produkty z této známé rubriky v akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další kvalitní kousky značky BML. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka BML vám poskytuje vynikající zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Unikátní produkt BML GameGod Rusher od známé značky BML můžete nakoupit zrovna levně! Nyní zakoupíte za 309 Kč.