Bosch MSM 67170 NEKOMPLETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, chybějící část. Štíhlý, lehký, avšak... více informací »
Bosch MSM 67170 NEKOMPLETNÍ
Značka: neuvedeno
1 274 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, chybějící část. Štíhlý, lehký, avšak...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, chybějící část. Štíhlý, lehký, avšak výkonný ponorný tyčový mixér Bosch MSM67170 nebudete chtít pustit z očí ani z ruky. Sekání, mixování i drcení ledu hravě zvládne tichý, bezvibrační motor s příkonem 750 W. Bez problému mixér udržíte díky měkké, protiskluzové, ergonomické rukojeti, na níž jsou snadno dostupné všechny ovládací prvky.Bosch MSM 671701 disponuje 12 rychlostmi a turbo tlačítkem pro maximální výkon. Mixovací noha s 4břitou čepelí je vyrobena z nerezové oceli. Vysouvací mechanizmus umožňuje její snadné odejmutí a společně s ostatním příslušenstvím ji umyjete v myčce nádobí.V příslušenství naleznete transparentní nádobu s měrkou pro snadnou přípravu pyré či omáček v přesné míře, praktický sekáček pro sekání bylinek, oříšků, cibule, masa, sýra, atd., separátní nůž na drcení ledu určený do univerzální nádoby a nerezovou metlu na sníh pro šlehání bílků, smetany, apod.Spirálovitý přívodní kabel tyčového mixéru Bosch MSM67170 je flexibilní a nebude vám nikde překážet. Speciální víka na nádoby zajistí, že všechen připravovaný pokrm skončí opravdu tam, kde má, ve spokojených žaludcích.
Výjimečný a žádaný produkt můžete sehnat nyní na stránkách ve známé rubrice tyčové mixéry! Mrkněte na vyjímečné produkty z této populární rubriky v akci.

Tento unikátní produkt Bosch MSM 67170 NEKOMPLETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ od výrobce s dobrým jménem neuvedeno je dostupný zde teď extra se slevou. V současnosti pořídíte za cenu 1 274 Kč.