Bosch MUM 4875 VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – prasklý pěchovač.Multifunkční kuchyňský robot Bosch MUM4875EU zvládne všechno, co... více informací »
Bosch MUM 4875 VADA
Značka: Bosch
2 584 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – prasklý pěchovač.Multifunkční kuchyňský robot Bosch MUM4875EU zvládne všechno, co...

Důvod zařazení do bazarového zboží – prasklý pěchovač.Multifunkční kuchyňský robot Bosch MUM4875EU zvládne všechno, co potřebujete pro pohodlnou a rychlou přípravu vašich oblíbených jídel. Ideální pomocník do každé domácnosti.Hnětení, krájení, krouhání, strouhání, šlehání nebo mletí masa. To vše zvládnete s robotem Bosch MUM4875EU. Je opatřen dynamickým planetárním pohonem Multi-motion-drive. Ten nechává míchací metly a hnětací háky rotovat v eliptických drahách u stěn mísy. Díky tomu je obsah míchací nádoby velmi důkladně zpracován. Jeho součástí je i multifunkční rameno se 3 stupni pohonu v rozdílných polohách. Multifunkční rameno přístroje Bosch MUM 4875EU má velkou sílu, lehce se ovládá, a když k němu připojíte neobyčejně rozmanité příslušenství, zvládne díky své mimořádné pohyblivosti všechny úkoly v kuchyni.Bosch MUM4875EU nabízí 4 stupně rychlosti a bohaté příslušenství. K dispozici máte nerezovou míchací mísu pro 1 kg mouky a přísady, která pojme až. 2,7 kg těsta. Mísa je dodávána včetně víka a plnící pomůcky. Dále pak hnětací hák, míchací a šlehací metly, průběhový krouhač s krájecím, strouhacím a krouhacím kotoučem. Nechybí také plastový mixér o objemu 1 l a také masomlýnek. Kuchyňský robot Bosch MUM 4875EU se velmi snadno čistí a díky protiskluzovým gumovým nožičkám pro větší stabilitu a navinovacímu kabelu se s ním velmi snadno manipuluje. Vysokou bezpečnost robota zajišťuje ochrana proti přetížení. Součástí balení je také praktický stojánek na příslušenství a interaktivní DVD s recepty.
Zlevněný produkt Bosch MUM 4875 VADA VZHLEDU, je k dispozici v pohodě tady a teď na našem webu umístěný v sekci kuchyňské roboty. Máme pro vás akční produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu!

Hodně povedený produkt Bosch MUM 4875 VADA VZHLEDU, ODĚRKY od známé kvalitní značky Bosch jednoduše naleznete online za akční cenu! Levně za cenu 2 584 Kč.