Bosch PKF 375FB1E

Jednoduché vaření i čištění Elektrická varná deska Bosch PKF 375FB1E řady Domino zajistí jednoduché vaření i čištění. Úzká šířka o... více informací »
Bosch PKF 375FB1E
Značka: Bosch
9 399 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduché vaření i čištění Elektrická varná deska Bosch PKF 375FB1E řady Domino zajistí jednoduché vaření i čištění. Úzká šířka o...

Jednoduché vaření i čištění Elektrická varná deska Bosch PKF 375FB1E řady Domino zajistí jednoduché vaření i čištění. Úzká šířka o velikosti 30 cm je vhodná pro kombinaci s ostatními varnými deskami se shodným designem KomfortProfil. Tento design se vyznačuje fazetou vpředu a vzadu a profily po stranách. K dispozici je timer s funkcí vypnutí, který po uplynutí nastavené doby vypne zvolenou varnou zónu. Komfort: 2 varné zóny HighSpeed, z toho 1 dvouokruhová zóna ovládání touchSlider TopControl – digitální ukazatel timer pro každou varnou zónu minutka Timer Doba vaření 17 stupňů výkonu funkce ReStart Úspora + bezpečnost: hlavní vypínač kontrolka provozu 2 – stupňový ukazatel zbytkového tepla pro každou varnou zónu dětská pojistka bezpečnostní vypínání ukazatel spotřeby energie Unikátní výrobek Bosch PKF 375FB1E jde koupit právě zde tady na našich stránkách ve známé rubrice indukční desky! Nyní můžete najít zlevněné výrobky ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu!

Akční a ve slevě kousek Bosch PKF 375FB1E od známého výrobce Bosch snadno naleznete nyní za parádní cenu! Aktuálně stojí u nás 9 399 Kč.