Bosch TSM6A013B POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Káva přesně podle vašich představ Maximální kapacita pro... více informací »
Bosch TSM6A013B POUŽITÉ
Značka: Bosch
399 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Káva přesně podle vašich představ Maximální kapacita pro...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Káva přesně podle vašich představ Maximální kapacita pro naplnění zásobníku je 75 g kávových zrn. Kapacita je dostačující hned pro několik šálků čerstvé kávy. Proto si z jednoho namletí užijete kávu vy i vaše návštěva. V závislosti na délce mletí si pak můžete připravit kávu tak, jak ji máte nejraději. Máte-li rádi kávu jemnou, nechte přístroj puštěný déle, zatímco na hrubou kávu stačí kratší doba mletí. Kvalitní materiál s dlouhou životností Mlýnek Bosh disponuje hned několika výhodami. Mezi ně patří malé rozměry i nízká hmotnost, díky čemuž jej můžete skladovat úplně kdekoliv. Hlavní dominantou celého přístroje je ale speciální tříštivý nůž, který zajistí, že všechna kávová zrna budou namleta kvalitně a rovnoměrně. Nůž a stejně tak míchací mísa jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Tento kvalitní materiál je předurčen dlouhé životnosti. Kávomlýnek se velmi snadno obsluhuje a materiál není těžké vyčistit. Přístroj je zkrátka přizpůsoben tomu, abyste při jeho používání měli co nejméně práce. Hlavní vlastnosti: Příkon: 180 W V provozu pouze s nasazeným víkem Pro 75 g zrnkové kávy Sekací nůž a míchací mísa z nerezu Bezpečnostní tlačítko vypnutí

Kvalitní a oblíbený produkt Bosch TSM6A013B POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od skvělého výrobce Bosch k dostání zrovna dnes až neuvěřitelně levně. Za bezkonkureční cenu 399 Kč.