C-TECH WLTK-01W, CZ/SK POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ideální doplněk k TV i tabletu Bezdrátová klávesnice s touchpadem... více informací »
C-TECH WLTK-01W
Značka: C-TECH
286 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ideální doplněk k TV i tabletu Bezdrátová klávesnice s touchpadem...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ideální doplněk k TV i tabletu Bezdrátová klávesnice s touchpadem C-TECH WLTK-01 je ideálním řešením pro Váš obývací pokoj. Klávesnice je kompatibilní s většinou smartTV, Android, Chrome OS a Windows, čili Vám garantuje velmi pohodlnou obsluhu všech Vašich multimediálních zařízení. Pohodlné ovládání Klávesnice má plnou českou i slovenskou lokalizaci. Pro ještě větsí pohodlí při užívání WLTK-01 Vám poslouží sada multimediálních kláves, multi-touch touchpad, kompaktní rozměry a malá hmotnost klávesnice.

Tento diskontní produkt C-TECH WLTK-01W, CZ/SK POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od značky s dlouholetou tradicí C-TECH jednoduše najdete právě zde za výprodejovou cenu! Aktuálně za 286 Kč.