CANDY CMXG 20 DR OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Eco funkce Volně stojící mikrovlnná trouba Candy CMXG 20 DR... více informací »
CANDY CMXG 20 DR
Značka: Candy
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Eco funkce Volně stojící mikrovlnná trouba Candy CMXG 20 DR...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Eco funkce Volně stojící mikrovlnná trouba Candy CMXG 20 DR nabízí objem 20 l s otočným talířem o průměru 25,5 cm. Líbivý design v červeném barevném provedení je doplněn o digitální displej a ovládací panel s otočným voličem. V případě nečinnosti se displej automaticky vypíná a šetří tak energii. Interiér je opatřen technologií Master clean, která zaručuje snadnou údržbu. Vaření Vedle klasického mikrovlnného ohřevu je mikrovlnka vybavena grilem. Mezi základní funkce mikrovlnné trouby patří: mikrovlnný ohřev, gril, gril s mikrovlnami, automatický program 10×4, program pro dětské jídlo, sterilizace lahviček, program pro zdravé vaření, rozmrazování, expresní vaření. Součástí trouby je 1x grilovací mřížka. Aplikace Simply Fi Nová aplikace pro mikrovlnné trouby na Candy Simply Fi s recepty, radami a tipy na údržbu. Troubu není nutné mít připojenou na Wifi. Recepty, rady a tipy jsou dostupné po stažení v aplikaci Simply Fi (pro IOS a Android). Velmi oblíbený produkt CANDY CMXG 20 DR lze nakoupit taky tady na našem webu umístěný v sekci mikrovlnné trouby! Nyní můžete získat kvalitní produkty z této známé sekce ve výprodejové akci!

Velmi prodávaný produkt CANDY CMXG 20 DR OBAL POŠKOZEN od skvělé značky Candy jednoduše můžete najít v naší internetové nabídce výhodně! Akční ceny od 1 990 Kč.