Cartridge HP F6U16AE, 953XL, azurová

Inkoust pro maximální kvalitu Tiskněte velmi kvalitní barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými kazetami HP. Tyto... více informací »
Cartridge HP F6U16AE
Značka: HP
792 Kč
Ověřit dostupnost
Inkoust pro maximální kvalitu Tiskněte velmi kvalitní barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými kazetami HP. Tyto...

Inkoust pro maximální kvalitu Tiskněte velmi kvalitní barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými kazetami HP. Tyto spolehlivé kazety poskytují konzistentní výsledky, takže můžete tisknout živé barvy a ostrý text v průběhu celé životnosti kazety. Vynikající vlastnosti Tiskněte krásně barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými kazetami HP, které byly navrženy, aby ve spolupráci s vaší tiskárnou HP poskytovaly konzistentní, spolehlivé výsledky. Skvělá odolnost Spolehněte se na originální inkoustové kazety HP, s nimiž dosáhnete skvělých výsledků tisku. Kazety, které byly navrženy a testovány pro použití s vaší tiskárnou HP, vám trvale zajistí nejlepší možné výtisky pro domácí, školní i pracovní účely. Pomáhá šetřit S originálními inkoustovými kazetami HP, které vyhoví vašim návykům, ušetříte čas a peníze. Získejte vyšší užitnou hodnotu pro častý tisk s vysokokapacitními kazetami. Kazety můžete bezplatně recyklovat prostřednictvím programu HP Planet Partners.

Akční produkt Cartridge HP F6U16AE, 953XL, azurová od skvělého a známého výrobce HP pohodlně seženete u nás za skvělou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 792 Kč.