Cartridge HP F6U17AE, 953XL, purpurová

Inkoust pro maximální kvalitu Tiskněte velmi kvalitní barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými kazetami HP. Tyto... více informací »
Cartridge HP F6U17AE
Značka: HP
792 Kč
Ověřit dostupnost
Inkoust pro maximální kvalitu Tiskněte velmi kvalitní barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými kazetami HP. Tyto...

Inkoust pro maximální kvalitu Tiskněte velmi kvalitní barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými kazetami HP. Tyto spolehlivé kazety poskytují konzistentní výsledky, takže můžete tisknout živé barvy a ostrý text v průběhu celé životnosti kazety. Vynikající vlastnosti Tiskněte krásně barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými kazetami HP, které byly navrženy, aby ve spolupráci s vaší tiskárnou HP poskytovaly konzistentní, spolehlivé výsledky. Skvělá odolnost Spolehněte se na originální inkoustové kazety HP, s nimiž dosáhnete skvělých výsledků tisku. Kazety, které byly navrženy a testovány pro použití s vaší tiskárnou HP, vám trvale zajistí nejlepší možné výtisky pro domácí, školní i pracovní účely. Pomáhá šetřit S originálními inkoustovými kazetami HP, které vyhoví vašim návykům, ušetříte čas a peníze. Získejte vyšší užitnou hodnotu pro častý tisk s vysokokapacitními kazetami. Kazety můžete bezplatně recyklovat prostřednictvím programu HP Planet Partners.

Designový výrobek Cartridge HP F6U17AE, 953XL, purpurová od známé společnosti HP jednoduše seženete na našich stránkách teď právě za mimořádně nízkou cenu. Levně za 792 Kč.