Chilli papričky a Cayenský pepř pro SMART květináče Véritable

Chilli papričky a Cayenský pepř pro SMART květináče Průlomové náplně LINGOT® jsou určeny pro květináč Véritable®. Tyto... více informací »
Chilli papričky a Cayenský pepř pro SMART
Značka: Véritable
249 Kč
Ověřit dostupnost
Chilli papričky a Cayenský pepř pro SMART květináče Průlomové náplně LINGOT® jsou určeny pro květináč Véritable®. Tyto...

Chilli papričky a Cayenský pepř pro SMART květináče Průlomové náplně LINGOT® jsou určeny pro květináč Véritable®. Tyto náplně jsou zcela biologicky rozpustitelné a stoprocentně kompostovatelné, jelikož neobsahují pesticidy ani GMO. Vy si tak doma můžete úžívat bio bylinek a zeleniny po celý rok a nemusíte se obávat, že když byste si je zakoupili v obchodě a nestihli spotřebovat museli byste je vyhodit. Takto si je vypěstujete přímo od semínka a budete mít pod dohledem celý jejich růst. Aplikace substrátu Aplikace je opravdu jednoduchá a zvládne ji úplně každý. Nejprve vyjměte substrát z krabičky, vložíte jej do přihrádky květináče a jemně upěchujte. Poté sundáte ochrannou fólii a z krabičky si můžete odstřihnout název rostliny a umístit ho na květináč abyste věděli, kde vám jaká rostlina vyroste. Co vás čeká Po zasazení substrátu do květináče už jen budete dolévat vodu. Semínka vyklíčí cca za 1 – 2 týdny, s první sklizní můžete počítat po 8 týdnech a rostliny budou rodit po dobu 1 – 3 měsíců. Pak už si jen užívejte bio kvalitu rostlin a také to, že jste si je vypěstovali sami doma.Kvalitní a žádaný kus Chilli papričky a Cayenský pepř pro SMART květináče lze pořídit právě tady na webu v sekci domácnost! Připravili jsme nové produkty ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci.

Tento velmi žádaný produkt Chilli papričky a Cayenský pepř pro SMART květináče Véritable od našeho výrobce Véritable jednoduše můžete najít online se slevou. Výhodně za cenu 249 Kč.