Chladící box POLARBOX classic 20l starorůžová

Chladicí box Polarbox Classic Ukažte svoji originalitu a vychutnejte si skvěle vychlazené nápoje a pokrmy, podávané u vody nebo na pikniku z... více informací »
Chladící box POLARBOX classic
Značka: Polarbox
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Chladicí box Polarbox Classic Ukažte svoji originalitu a vychutnejte si skvěle vychlazené nápoje a pokrmy, podávané u vody nebo na pikniku z...

Chladicí box Polarbox Classic Ukažte svoji originalitu a vychutnejte si skvěle vychlazené nápoje a pokrmy, podávané u vody nebo na pikniku z unikátního chladicího boxu Polarbox Classic. Stylový chladicí box s objemem 20 litrů okamžitě zaujme svým jedinečným vintage stylem 60. let v pastelově růžové barvě, se kterým si získá pozornost okolí nebo popruhem z pravé kůže, umožňujícím jeho snadné přenášení. Skvělý parťák na cesty K dovolené u moře, výletu k rybníku, pikniku v parku nebo party u bazénu neodmyslitelně patří vychlazené drinky, čerstvé ovoce a chutné pokrmy. Chladicí box Polarbox vám splní všechna vaše přání a se svou nízkou hmotností pouhého 1 kilogramu a nastavitelným popruhem z pravé kůže vám umožní vychutnat si chutné pokrmy a nápoje, ať už jdete kamkoli. Až 24hodinové udržení teploty Polarbox je vyroben z kvalitních materiálů v podobě lehkého polystyrénu EPS s vrstvou polypropylenu, čímž zajišťuje udržení teploty od 5 do 15 °C po celých 24 hodin, v závislosti na nachlazení uložených nápojů a přítomnosti chladicích sáčků nebo ledu. Vedle kvalitní mechanické odolnosti a schopnosti zvládat nárazy se navíc snadno udržuje čistý. Kapacita 20 litrů Navzdory svým kompaktním rozměrům zaujme Polarbox objemem 20 litrů, díky čemuž dostačuje jeho kapacita až na 30 plechovek po 250 ml nebo láhev Prosecca s ledem, skleničkami a chutnými pokrmy k pikniku. Jako servírovací tác navíc poslouží víko boxu.

Tento zlevněný kus Chladící box POLARBOX classic 20l starorůžová od odblíbeného výrobce Polarbox lze koupit v aktuální nabídce za super cenu! Nyní získáte od 1 090 Kč.