Chladící box POLARBOX pop 20l žlutá

Chladicí box Polarbox Pop Ukažte svoji originalitu a vychutnejte si skvěle vychlazené nápoje a pokrmy, podávané u vody nebo na pikniku z unikátního... více informací »
Chladící box POLARBOX pop 20l
Značka: Polarbox
1 036 Kč
Ověřit dostupnost
Chladicí box Polarbox Pop Ukažte svoji originalitu a vychutnejte si skvěle vychlazené nápoje a pokrmy, podávané u vody nebo na pikniku z unikátního...

Chladicí box Polarbox Pop Ukažte svoji originalitu a vychutnejte si skvěle vychlazené nápoje a pokrmy, podávané u vody nebo na pikniku z unikátního chladicího boxu Polarbox Pop. Stylový chladicí box s objemem 20 litrů okamžitě zaujme svým jedinečným vintage stylem 60. let v pastelově žluté barvě, se kterým si získá pozornost okolí nebo popruhem z ekokůže, umožňujícím jeho snadné přenášení. Skvělý parťák na cesty K dovolené u moře, výletu k rybníku, pikniku v parku nebo party u bazénu neodmyslitelně patří vychlazené drinky, čerstvé ovoce a chutné pokrmy. Chladicí box Polarbox vám splní všechna vaše přání a se svou nízkou hmotností pouhých 1,3 kilogramu a nastavitelným popruhem z ekokůže vám umožní vychutnat si chutné pokrmy a nápoje, ať už jdete kamkoli. Až 24hodinové udržení teploty Polarbox je vyroben z kvalitních materiálů v podobě lehkého polystyrénu EPS s vrstvou polypropylenu, čímž zajišťuje udržení teploty od 5 do 15 °C po celých 24 hodin, v závislosti na nachlazení uložených nápojů a přítomnosti chladicích sáčků nebo ledu. Vedle kvalitní mechanické odolnosti a schopnosti zvládat nárazy se navíc snadno udržuje čistý. Kapacita 20 litrů Navzdory svým kompaktním rozměrům zaujme Polarbox objemem 20 litrů, díky čemuž dostačuje jeho kapacita až na 30 plechovek po 250 ml nebo láhev Prosecca s ledem, skleničkami a chutnými pokrmy k pikniku. Jako servírovací tác navíc poslouží víko boxu.
Žádaný výrobek Chladící box POLARBOX pop 20l seženete v pohodě tady na našich stránkách zařazený v sekci autochladničky! Připravili jsme kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Akční a ve slevě produkt Chladící box POLARBOX pop 20l žlutá od výrobce Polarbox lze koupit v aktuální nabídce skutečně levně. Stojí teď u nás 1 036 Kč.