Chladící podložka Connect IT Double frost 15″ (CI-439) ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Chladící podložka CONNECT IT CI-439 Chladící podložka CONNECT IT... více informací »
Chladící podložka Connect IT Double
Značka: neuvedeno
416 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Chladící podložka CONNECT IT CI-439 Chladící podložka CONNECT IT...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Chladící podložka CONNECT IT CI-439 Chladící podložka CONNECT IT CI-439 Double Frost nejen zvyšuje komfort práce na notebooku ale i prodlužuje jeho životnost. Podložka se hodí nejen v horkých dnech a vytopených místnostech. Poskytuje efektivní chlazení a zaručuje stabilní chod bez přehřívání. Podložka je napájena pomocí portu USB, takže ji jednoduše stačí zapojit do notebooku. LED podsvícení Chladící podložka Double Frost s rozměry 280 x 320 x 50 mm je vhodná pro notebooky s úhlopříčkou až 15″. Dva ventilátory o průměru 13 cm jsou opatřeny modrým LED podsvícením. Žádaný výrobek dostanete bezstarostně na webu zařazený v sekci notebooky. Nyní můžete najít ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za super ceny.

Velmi prodávaný produkt Chladící podložka Connect IT Double frost 15" (CI-439) ROZBALENO originál od značky neuvedeno je k dostání právě zde za příznivou cenu! Akční ceny již od 416 Kč.