Chladící podložka Evolveo ANIA14 17,3″

Herní chladicí podložka Chladicí podložka EVOLVEO Ania 14 pro notebooky velikosti od 11" do 17,3" dokonale zchladí vaše zařízení i v horkých... více informací »
Chladící podložka Evolveo ANIA14
Značka: EVOLVEO
616 Kč
Ověřit dostupnost
Herní chladicí podložka Chladicí podložka EVOLVEO Ania 14 pro notebooky velikosti od 11" do 17,3" dokonale zchladí vaše zařízení i v horkých...

Herní chladicí podložka Chladicí podložka EVOLVEO Ania 14 pro notebooky velikosti od 11″ do 17,3″ dokonale zchladí vaše zařízení i v horkých letních dnech nebo při několikahodinovém hraní her. Těšit se můžete hned na pět velkých a výkonných 14cm ventilátorů s možností regulace rychlosti otáček. Pomyslnou třešničkou na dortu je červené podsvícení, které dodá tu správnou herní atmosféru. Jednoduché připojení Chladicí podložku jednoduše připojíte pomocí USB konektoru k vašemu zařízení. Na zadní straně podložky najdete dva USB porty (verze 2.0) na další vaše zařízení. Nastavitelný sklon Díky praktickým nožičkám na spodní straně podložky můžete snadno polohovat sklon vašeho notebooku.

Tento kvalitní a levný produkt Chladící podložka Evolveo ANIA14 17,3" od odblíbeného výrobce EVOLVEO máte možnost dostat tady extra výhodně! Výhodně za cenu 616 Kč.