Chladící podložka Evolveo ANIA2 17″

Herní chladící podložka Chladící podložka EVOLVEO Ania 2 pro notebooky velikosti od 12" do 17" dokonale zchladí vaše zařízení i v horkých letních... více informací »
Chladící podložka Evolveo ANIA2
Značka: EVOLVEO
538 Kč
Ověřit dostupnost
Herní chladící podložka Chladící podložka EVOLVEO Ania 2 pro notebooky velikosti od 12" do 17" dokonale zchladí vaše zařízení i v horkých letních...

Herní chladící podložka Chladící podložka EVOLVEO Ania 2 pro notebooky velikosti od 12″ do 17″ dokonale zchladí vaše zařízení i v horkých letních dnech nebo při několikahodinovém hraní her. Těšit se můžete na dva velké 12,5cm ventilátory a tři menší 7cm ventilátory. Nechybí ani regulace rychlosti otáček ventilátorů a praktické červené podsvícení, které dodá tu správnou herní atmosféru. Jednoduché připojení a nastavitelný úhel sklonu Chladící podložku jednoduše připojíte pomocí USB konektoru k vašemu zařízení. Na boční straně podložky najdete dva USB porty (verze 2.0) na další vaše zařízení. Podložku lze navíc polohovat do sedmi různých poloh, takže si stačí vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Tento oblíbený produkt je k dostání právě tady na stránkách zařazený v kategorii notebooky. Nyní pořídíte zlevněné produkty z této rubriky za super ceny! U zákazníků oblíbený výrobce EVOLVEO prodává kvalitní zboží Přesvědčte se sami. To ovšem není vše, máme toho více. U nás totiž najdete další prověřené kousky od značky EVOLVEO. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Chladící podložka Evolveo ANIA2 17" od této skvělé značky EVOLVEO jednoduše najdete právě teď v naší nabídce ve výhodné akci! Cena od 538 Kč.