Chladící vitrína Guzzanti GZ 256 VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Ventilované chlazení Vynikající chlazení je pro kvalitní... více informací »
Chladící vitrína Guzzanti GZ
Značka: GUZZANTI
13 321 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Ventilované chlazení Vynikající chlazení je pro kvalitní...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Ventilované chlazení Vynikající chlazení je pro kvalitní skladování potravin životně důležité. Vybavte svou domácnost či podnik vitrínou, která zaujme nejen svým designem, ale hlavně užitečností. Chladící vitrína Guzzanti GZ 256 s velkou vnitřní kapacitou a velmi tichým chodem se stane vašim každodenním společníkem na cestě k čerstvým potravinám. Díky svým 256 litrům objemu a pěti polohovatelným policím pojme i velké dorty a zákusky. Restauratéři jistě ocení také automatické odtávání a ventilované chlazení, které zajistí, aby se vitrína nezamlžovala. Lákat zákazníky na vystavené zboží tak nikdy nebylo jednodušší. Další vlastnosti Chladící termostat vitríny Guzzanti GZ 256 nastavíte v rozmezí od -1 do +10 stupňů Celsia. Vitríně nechybí vnitřní osvětlení, díky kterému se nápoje či potraviny prezentují sami, ani samozavírací dveře.
Velmi žádaný výrobek Chladící vitrína Guzzanti GZ 256 můžete nakoupit již dnes tady na stránkách umístěný v kategorii vitríny. Nyní si můžete koupit podobné zboží ze zmíněné kategorie za parádní cenu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Chladící vitrína Guzzanti GZ 256 VADA VZHLEDU, ODĚRKY od výrobce GUZZANTI můžete získat v naší aktuální nabídce skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 13 321 Kč.