Chlebník Banquet Akcent, nerez, 43,5cm OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Chlebník Banquet Akcent S praktickým chlebníkem nejen, že... více informací »
Chlebník Banquet Akcent
Značka: neuvedeno
602 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Chlebník Banquet Akcent S praktickým chlebníkem nejen, že...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Chlebník Banquet Akcent S praktickým chlebníkem nejen, že se už koupené pečivo nebude jen tak povalovat po stole nebo kuchyňské lince a bude vždy na jednom místě a dokonale schované před hmyzem nebo domácími mazlíčky, ale především nebude tolik docházet k jeho okorávání a déle si udrží čerstvost a měkkost. Elegantní provedení chlebníku perfektně zapadne do každé kuchyně či jídelny a nerezavějící ocel váš interiér skvěle doladí.
Tento nejprodávanější kus naleznete prostě tu na stránkách v oblíbené sekci chlebníky! Vyberte si ještě ostatní produkty z této rubriky za nejlepší ceny! Značka neuvedeno svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží za neuvěřitelně výhodnou cenu. Podívejte se sami! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce neuvedeno. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Chlebník Banquet Akcent, nerez, 43,5cm OBAL POŠKOZEN od našeho předního výrobce neuvedeno snadno naleznete momentálně v naši nabídce napořád výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 602 Kč.