Chytré hodinky Amazfit Bip U Pro , růžová POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ Z

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Chytré hodinky Amazfit Bip U Pro Vydejte se vstříc zdravému... více informací »
Chytré hodinky Amazfit Bip U Pro
Značka: Amazfit
1 352 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Chytré hodinky Amazfit Bip U Pro Vydejte se vstříc zdravému...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Chytré hodinky Amazfit Bip U Pro Vydejte se vstříc zdravému životnímu stylu s hodinkami, které potěší začínající i zkušenější sportovce. Chytré hodinky Amazfit Bip U Pro v růžové barvě vám nabídnou přehled o vašem zdravotním stavu pomocí ukazatele PAI, dají vám na výběr z více než 60 sportovních režimů a na jedno nabití s vámi udrží krok až 9 dní. Potěší také podporou GPS a hlasovým asistentem Amazon Alexa. Velký a přehledný displej Dokonalý přehled o všem důležitém vám nabídne velký 1,43“ TFT-LCD barevný displej s HD rozlišením 320 x 302 px, který přináší vynikající zobrazení. Displej je chráněn proti otiskům prstů tvrzeným sklem 3D Corning Gorilla Glass 3. Jeho vzhled si navíc můžete ozdobit výběrem z až 50 různých stylů ciferníků nebo si nahrát vaši vlastní fotografii. Sledování zdraví a kondice Mějte vždy po ruce kompletní přehled o vašem zdravotním stavu a fyzičce. Senzor BioTracker 2 PPG umožňuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu sledovat váš srdeční tep, pomocí OxygenBeats můžete měřit množství kyslíku v krvi a SomnusCare vám dá vědět o tom, jak dobře v noci spíte. Systém hodnocení zdraví PAI vám navíc přinese kompletní souhrn zdravotních ukazatelů v jednom srozumitelném skóre. Výdrž baterie až 9 dní Hledáte chytré hodinky, které nemusíte neustále dobíjet? Amazfit Bip U Pro přináší se svou baterií o kapacitě 230 mAh celých 9 dní bez nutnosti hledat nabíječku. Více než 60 sportovních režimů Patříte mezi sportovní nadšence? Pak jsou pro vás hodinky Amazfit Bip U Pro se svými více než 60 sportovními režimy a hmotností jen 31 gramů jako stvořeny. Sledujte dobu tréninku, vzdálenost, srdeční tep a další ukazatele a posouvejte se ve svých sportovních výkonech. Hodinky jsou vodotěsné až do 50 metrů, takže si je můžete vzít i do bazénu. Hlasový asistent Amazon Alexa Přemýšlíte o tom, jaké by to bylo mít osobního asistenta? Nyní už nemusíte, hodinky Amazfit Bip U Pro totiž obsahují hlasového asistenta Amazon Alexa, kterému můžete dávat pokyny pomocí vestavěného mikrofonu. Zeptejte se na to, co vás zajímá, nastavte si budík na ráno nebo si sestavte nákupní seznam. * Amazon Alexa je dostupný pouze v určitých zemích. Pro zjištění podporovaných zemí, jazyků a návodu, jak jej aktivovat, navštivte support.amazfit.com Hodně prodávaný produkt Chytré hodinky Amazfit Bip U Pro , je k sehnání právě na našem webu v rubrice amazfit. Nyní získáte skvělé produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu.

Hodně prodávaný kousek Chytré hodinky Amazfit Bip U Pro , růžová POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ Z od top výrobce Amazfit jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní za super peníze. V akci od 1 352 Kč.