Chytré hodinky Amazfit GTS, růžová POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Xiaomi Amazfit GTS Posuňte vaše sportovní výkony na novou úroveň... více informací »
Chytré hodinky Amazfit GTS
Značka: Amazfit
1 112 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Xiaomi Amazfit GTS Posuňte vaše sportovní výkony na novou úroveň...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Xiaomi Amazfit GTS Posuňte vaše sportovní výkony na novou úroveň se stylovými sportovními hodinkami Xiaomi Amazfit GTS růžová. Chytré hodinky Amazfit GTS kromě svého elegantního provedení zaujmou velkým 340 PPI AMOLED displejem, voděodolností 5 ATM, špičkovou výdrží baterie až 14 dní na jedno nabití a hlavně podporou 12 sportovních režimů, díky kterým můžete okamžitě vyrazit na cestu ke zdravému životnímu stylu. Velký AMOLED displej Veškeré důležité informace najdete na velkém a snadno čitelném 1,65“ AMOLED displeji s ultra jemným rozlišením 340 PPI a širokým barevným spektrem, který je navíc chráněn odolným 2.5D sklem. Čtvercová obrazovka displeje nabízí větší zobrazovací plochu než kulatý ciferník, takže umožňuje sledování více informací. K dispozici máte rovnou 7 přizpůsobitelných widgetů, díky kterým si můžete upravit uživatelské prostředí dle svého vkusu. Atraktivní a tenký design Hodinky Amazfit GTS nabízí neuvěřitelně tenké provedení o tloušťce pouhých 9,4 mm. Díky použitému hliníkovému tělu hodinky váží pouhých 24,8 g, ale přitom jsou neuvěřitelně pevné a robustní. Na výběr máte z šesti různých energických a módních barev a jen na vás je, kterou nakonec zvolíte. Voda jim nedělá problém Nedělejte si starosti s deštěm, Amazfit GTS zaujmou špičkovou odolností 5 ATM, takže si je můžete vzít klidně do bazénu do 50 metrů. Hodinky automaticky rozpoznají vaši pozici při plavání a zaznamenávají data jako SWOLF, rychlost nebo spálené kalorie. 12 sportovních režimů Amazfit GTS podporují až 12 běžných sportů, včetně běhu, chůze, cyklistiky, plavání, horolezectví nebo lyžování a díky technologiím GPS a GLONASS budou přesně monitorovat vaše trasy. Zásluhou několika profesionálních senzorů zaznamenávají hodinky fyzická data v plném rozsahu a provádějí analýzu, aby zvýšily vaši výkonnost. Až 14 dní na jedno nabití Výdrž až 14 dní na jedno nabití? Pro hodinky Amazfit GTS žádný problém. Hodinky kombinují software a hardware s hloubkovou optimalizací spotřeby energie pro dlouhou výdrž až 14 dní na jedno nabití, přičemž si zachovávají svůj štíhlý tvar. Při základním měření vydrží hodinky až měsíc bez nutnosti dobíjení a se zapnutou GPS zvládnou na jedno nabití 25 hodin, které jsou dostačující pro maraton i vytrvalostní běh. Přesné monitorování srdečního tepu Díky integrovanému vysoce přesnému optickému snímači BioTracker PPG od společnosti Huami budou hodinky provádět nepřetržité 24hodinové sledování srdeční frekvence a varovat vás, pokud bude detekována příliš vysoká hodnota.

Velmi žádaný výrobek Chytré hodinky Amazfit GTS, růžová POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od společnosti Amazfit snadno najdete zrovna trvale výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 1 112 Kč.