Chytré hodinky Amazfit Neo, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Amazfit Neo Moderní funkce v retro designu Mějte vždy přehled o... více informací »
Chytré hodinky Amazfit Neo
Značka: Xiaomi
792 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Amazfit Neo Moderní funkce v retro designu Mějte vždy přehled o...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Amazfit Neo Moderní funkce v retro designu Mějte vždy přehled o vašich sportovních výkonech a zdravotním stavu s chytrými hodinkami Amazfit Neo v černé barvě, které udrží krok s vaším aktivním životem. Sportovní hodinky s originální čtyřstrannou obrazovkou Always on Display vám umožní 24hodin denně monitorovat srdeční tep i kvalitu spánku, změří každý ušlý krok i spálenou kalorii a zvládnou i ponoření do vody. To vše neuvěřitelných 28 dní na jedno nabití. Hodinky, které odhalí vaši originalitu Připadají vám současné chytré hodinky příliš monotónní a nezajímavé? S Amazfit Neo vystoupíte z průměru a dodáte svému sportovnímu i formálnímu outfitu retro doplněk s moderními funkcemi, který z hodinek dělá jejich unikátní čtyřstranná obrazovka osazená čtyřmi tlačítky se stále zapnutým Always on Displayem, na kterém budete mít kdykoli přehled o čase nebo aktivitách. 24hodinové sledování tepu Pokud se chcete posouvat ve svých výkonech, je důležité znát vaši fyzickou kondici. A o té hodně napoví váš srdeční tep. Hodinky Amazfit Neo vám přinesou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu dokonalý přehled o vaší srdeční frekvenci v reálném čase pomocí BioTracker PPG senzoru. Vše důležité v jednom ukazateli Nechce se vám neustále sledovat nespočet ukazatelů o vašem zdravotním stavu a chcete mít raději jasný a snadno pochopitelný přehled o všem důležitém na první pohled? Amazfit Neo přesně proto obsahují inovativní systém hodnocení zdraví PAI, který převádí složitá data o vašem zdraví v intuitivní ukazatel, se kterým budete mít jasný přehled o zdravotním stavu bez zbytečných složitostí. Sledování kvality spánku Spánek patří mezi nejdůležitější věci při cestě ke zdravému životnímu stylu, mnoho lidí ho přesto zanedbává. Hodinky Amazfit Neo vám umožní sledovat různé fáze spánku a umožní vám pochopit spánkové vzorce, což povede ke zvýšení kvality vašeho spánku. Zaznamenají každý krok Pokročilý snímač PPG BioTracker vám umožní při vašich aktivitách monitorovat každý ušlý krok a spálenou kalorii. Ať už budete dávat přednost běhu, chůzi nebo jízdě na kole, hodinky vám změří dobu cvičení, srdeční frekvenci a pomohou zvýšit hodnotu skóre PAI. Veškerá důležitá upozornění S hodinkami Amazfit se vám již nestane, že zmeškáte důležitý hovor nebo přehlédnete SMS zprávu. Po spárování s vaším chytrým telefonem budete přímo na displeji svých hodinek dostávat informace o příchozích hovorech, SMS zprávách, e-mailech i notifikace z aplikací. Hodinky přitom zaujmou i špičkovou výdrží baterie až čtyř týdnů na jedno nabití. Připravené do náročného prostředí Amazfit Neo jen tak něco nerozhází. Jejich odolné vnější pouzdro s PUR řemínkem je jako stvořené do náročného prostředí. Zvládne přitom i takové extrémy, jako je tlak vody odpovídající hloubce do 50 metrů zásluhou vodotěsnosti 5 ATM.

Vysoce kvalitní výrobek Chytré hodinky Amazfit Neo, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od známého dodavatele Xiaomi snadno pořídíte zrovna za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 792 Kč.