Chytré hodinky Amazfit T-Rex, Khaki POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Xiaomi Amazfit T-Rex Obrněné hodinky se sílou tyranosaura Hledáte... více informací »
Chytré hodinky Amazfit T-Rex
Značka: Xiaomi
2 392 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Xiaomi Amazfit T-Rex Obrněné hodinky se sílou tyranosaura Hledáte...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Xiaomi Amazfit T-Rex Obrněné hodinky se sílou tyranosaura Hledáte chytré hodinky, které přežijí i ty nejextrémnější podmínky? Pak jsou pro vás jako stvořené chytré hodinky se sílou tyranosaura Xiaomi Amazfit T-Rex Khaki, které díky své vojenské odolnosti dle standardů americké armády zvládnou extrémní teplotní rozsahy od -40 až do +70 °C, jsou voděodolné do hloubky 50 metrů a navrch zaujmou špičkovou výdrží baterie až 20 dní na jedno nabití. Odolnost dle vojenských standardů Jak už jejich název napovídá, charakterizují hodinky T-Rex extrémní síla a odolnost. O tom svědčí i jejich vojenská certifikace díky splnění 12 vojenských standardů americké armády, takže je zaručeno, že hladce obstojí i v těch nejtvrdších podmínkách. Jejich robustní a přitom lehké tělo odolá extrémním teplotám od – 40 do + 70 °C a zvládlo 240 hodin vlhka a 96 hodin v zásaditém, kyselém a solném prostředí. To z nich činí ideálního společníka každého dobrodruha. Extrémní výdrž baterie až 20 dní Nová konstrukce obvodů vyvinutá speciálně pro hodinky T-Rex, pokročilý čip s nízkou spotřebou energie a hloubková optimalizace výkonu přispívají k extrémní výdrži baterie. Na jedno nabití zvládnou hodinky až 20 dní provozu, takže jsou jako stvořené pro dlouhé túry a pobyty v přírodě, bez starostí o jejich výdrž. Ohromující 1,3“ AMOLED displej Vše důležité vždy najdete na velkém a přehledném 1,3“ barevném AMOLED displeji, který vám umožní aktivovat si funkci Always-on Display a mít neustálý přehled o všech informacích na zapnuté obrazovce. Vzhled displeje si přitom můžete snadno přizpůsobit výběrem z celé řady různých ciferníků a vyjádřit jimi svoji osobnost. Stejně jako celé hodinky, nabízí i displej vysokou odolnost zásluhou použití ochranného skla Corning Gorilla Glass 3. Špičkový GPS čip od Sony Pro vysoce přesné určování polohy využívají hodinky špičkový čip GPS vyvinutý společností Sony. Díky duálnímu satelitnímu určování polohy zajišťují hodinky rychlejší a přesnější určování polohy jak v městských džunglích, tak v kaňonu uprostřed divočiny. Voděodolnost a 14 sportovních režimů Amazfit T-Rex vám dají na výběr z rovnou 14 profesionálních sportovních režimů a díky voděodolnému provedení do 5 ATM si je můžete bez obav brát k plavání v bazénu nebo do sprchy. Hodinky vám budou monitorovat veškeré důležité data, jako jsou srdeční frekvence nebo délka cvičení. Měření tepu 24 hodin denně Hodinky jsou vybaveny optickým senzorem BioTracker vyvinutým společností Huami pro vysoce přesné měření srdeční frekvence 24 hodin denně. Zároveň od nich budete dostávat upozornění na příliš dlouhé sezení, díky čemuž vás budou motivovat k rozvoji zdravých návyků. Vše důležité na vašem zápěstí Nechte si usnadnit každodenní život a práci. Amazfit T-Rex nabízí řadu inteligentních funkcí, včetně předpovědi počasí, připomenutí událostí v kalendáři, upozornění na hovory nebo oznámení z aplikací.

Hodně prodávaný kus Chytré hodinky Amazfit T-Rex, Khaki POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od dodavatele s dobrým jménem Xiaomi jednoduše seženete zrovna trvale výhodně! Teď za akční cenu 2 392 Kč.