Chytré hodinky Apple Watch S7 LTE 45mm, červená

Chytré hodinky Apple Watch S7 Zaměřte se na svoje zdravější já. Získejte přehled o svém zdravotním stavu i kondici a nechte se motivovat k ještě... více informací »
Chytré hodinky Apple Watch S7 LTE 45mm
Značka: Apple
15 324 Kč
Ověřit dostupnost
Chytré hodinky Apple Watch S7 Zaměřte se na svoje zdravější já. Získejte přehled o svém zdravotním stavu i kondici a nechte se motivovat k ještě...

Chytré hodinky Apple Watch S7 Zaměřte se na svoje zdravější já. Získejte přehled o svém zdravotním stavu i kondici a nechte se motivovat k ještě lepším výkonům. Společnost Apple znovu posunuje hranice nositelné elektroniky a představuje svůj dosud nejpokročilejší model chytrých hodinek Apple Watch S7 LTE (45 mm) v červené barvě, který nabízí větší displej, rychlejší nabíjení nebo vylepšené funkce pro měření saturace krve kyslíkem a EKG. A to je teprve začátek. Větší displej, stejné rozměry Velký displej dokáže udělat velký rozdíl v pohodlí i praktičnosti při ovládání. Právě proto přichází Apple Watch S7 s kompletně přepracovaným OLED Retina displejem, který je téměř o 20 % větší a má o 40 % užší rámečky, než předchozí série, aniž by došlo k výraznému zvětšení těla hodinek. Vše důležité pod dohledem Kvůli zjištění času nebo jiných důležitých informací už nemusíte zvedat zápěstí nebo klepat na obrazovku. Tím, že je OLED Retina displej neustále zapnutý a je až o 70 % jasnější, okamžitě uvidíte všechny důležité údaje. Zajímavá je i možnost sestavit si vlastní ciferník s informacemi, které potřebujete a poté jej sdílet s rodinou nebo přáteli. Měření saturace kyslíku a EKG Mějte vaše zdraví pod palcem. Chytré hodinky Apple Watch S7, vybavené pokročilým snímačem a aplikací, vám umožní měřit hladinu kyslíku v krvi, kontrolovat si tepovou frekvenci a kdykoli si udělat EKG. Nechybí ani řada dalších technik, jako jsou mindfulness nebo sledování spánku, které vám pomohou udržet zdravého ducha ve zdravém těle. Dosud nejodolnější Apple Watch Apple Watch S7 se vody nebojí. Právě naopak. Díky voděodolnosti WR50 do 50 metrů si je bez jakýchkoli obav můžete vzít k plavání v bazénu nebo moři, zatímco certifikace IPX6 je chrání proti vniknutí prachu. Vylepšené odolnosti se dostalo i displeji, který nově chrání o 50 % tlustší ochranné sklíčko Ion-X. S kroužky k motivaci Bez pohybu to nejde. Chcete zhubnout nebo nabrat svaly a chybí vám ta správná motivace? S kroužky Aktivit, které se budou naplňovat vaším pohybem bez ohledu na to, zda jezdíte na kole, běháte nebo zvedáte činky, získáte tu správnou motivaci. Můžete se s nimi navíc pochlubit přátelům, nebo někoho vyzvat na soutěž. Řada zajímavých možností Chytré hodinky Apple Watch S7 se stanou vašim novým oblíbencem nejen pro sport, ale i běžné volnočasové aktivity. Díky mobilnímu připojení vám umožní zůstat ve spojení se světem a posílat zprávy nebo volat i bez mobilního telefonu. Vaše tréninky vám zpříjemní až 75 milionů skladeb z Apple Music, do cíle vaší cesty vás nasměrují Mapy a aplikace Peněženka poslouží jako platební karta, palubní lístek i klíč od dveří. Další tisíce aplikací navíc najdete v obchodě App Store.

Ve slevě tento produkt Chytré hodinky Apple Watch S7 LTE 45mm, červená od společnosti s předním postavením na trhu Apple můžete nakoupit v naší nabídce extra se slevou! V současnosti za 15 324 Kč.