Chytré hodinky Armodd Silentwatch 4 Lite, kožený řem, stříbrná

Chytré hodinky Armodd Silentwatch 4 Lite Chytré hodinky Armodd Silentwatch 4 Lite jsou se svým elegantním designem a chytrými funkcemi stvořeny pro... více informací »
Chytré hodinky Armodd Silentwatch 4 Lite
Značka: ARMODD
1 891 Kč
Ověřit dostupnost
Chytré hodinky Armodd Silentwatch 4 Lite Chytré hodinky Armodd Silentwatch 4 Lite jsou se svým elegantním designem a chytrými funkcemi stvořeny pro...

Chytré hodinky Armodd Silentwatch 4 Lite Chytré hodinky Armodd Silentwatch 4 Lite jsou se svým elegantním designem a chytrými funkcemi stvořeny pro muže, kterým záleží na jejich životním stylu. Se svým prémiovým kovovým designem ve stříbrné barvě s koženým řemínkem zastanou roli módního doplňku, pomocí 8 sportovních režimů vám usnadní cestu k formě a monitorováním srdečního tepu, krevního tlaku a saturace kyslíku v krvi poskytnou přehled o vašem zdraví a aktivitách. Elegance i odolnost Na stylu záleží a právě proto jsou hodinky Silentwatch 4 Lite stvořeny z kvalitní nerezové oceli s hladkým povrchem, která jim propůjčuje potřebnou eleganci a současně je s krytím IP67 odolná proti vodě i prachu. Přední stranu zdobí 1,32″ plně dotykový kulatý displej s odolným sférickým sklem, který je dobře čitelný i na přímém slunci a pohodlí při nošení zajišťuje kožený řemínek v hnědé barvě. Výběr z široké nabídky ciferníků Dodejte svým hodinkám každý den jiný vzhled. Díky výběru z 5 unikátních ciferníků přímo v hodinkách, dalších více než 100 ciferníků dostupných v mobilní aplikaci DaFit nebo nahráním vlastní fotografie si můžete jejich vzhled kdykoli přizpůsobit dle nálady nebo příležitosti. 8 sportovních režimů Pokud se zajímáte o zdravý životní styl, jistě ve svém životě oceníte chytrého společníka, který vám umožní sledovat nejdůležitější zdravotní ukazatele v podobě srdečního tepu, krevního tlaku nebo okysličení krve a současně vás tím bude motivovat k aktivitě. Vaše tréninky si pak můžete monitorovat výběrem z 8 sportovních režimů včetně běhu, chůze, plavání nebo cyklistiky, díky kterým snadno zjistíte, jak dobře jste si vedli. Společník plný chytrých funkcí Chytré hodinky Silentwatch 4 Lite toho ale umí daleko více, než jen měřit vaše aktivity a zdraví. Díky upozornění na příchozí hovory, SMS zprávy, emaily, schůzky a notifikace z aplikací budete mít přehled o tom, co se kolem vás děje, pomocí Bluetooth můžete vést hovory i dálkově ovládat hudbu a ve volných chvílích si dokonce můžete zahrát dvě hry. Mobilní aplikace DaFit v češtině Chcete ze svých hodinek dostat maximum? Po jejich jednoduchém spárování pomocí Bluetooth s mobilní aplikací DaFit, která je stejně jako menu hodinek kompletně v češtině, můžete provádět pokročilá nastavení notifikací, sledovat detailní výsledky vašich aktivit nebo nahrávat vlastní fotografie jako ciferník. Aplikace je kompatibilní s operačními systémy Android i iOS.

Unikátní a oblíbený produkt Chytré hodinky Armodd Silentwatch 4 Lite, kožený řem, stříbrná od našeho známého výrobce ARMODD naleznete na našich stránkách teď opravdu levně. V současnosti za 1 891 Kč.