Chytré hodinky CANYON My Dino, černá OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dětské hodinky Canyon My Dino Dodejte svým dětem tu... více informací »
Chytré hodinky CANYON My
Značka: neuvedeno
819 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dětské hodinky Canyon My Dino Dodejte svým dětem tu...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dětské hodinky Canyon My Dino Dodejte svým dětem tu správnou motivaci ke zdraví a sportu. Chytré a zábavné hodinky Canyon My Dino v černé barvě jsou určené pro děti již na prvním stupni základní školy a postarají se nejen o měření zdraví a aktivit dítěte, ale se svým virtuálním kamarádem Dinem je bez přemlouvání nasměrují ke zdravému stylu života. Virtuální kamarád Dino Své děti můžete nasměrovat k pohybu i bez neustálého nucení. Pořiďte jim chytré hodinky Canyon My Dino, které je zaujmou nejen svým dětským hip-hop stylem, ale i virtuálním kamarádem, dinosaurem Dinem, kterého budou krmit pomocí cvičení, procházek nebo jen sezení v klidu. Vaše děti tak získají kamaráda, se kterým si zamilují sport a venkovní aktivity. Přehled o pohybu a zdraví Pro dokonalý přehled o aktivitě a zdraví vašich dětí obsahují hodinky My Dino monitor srdečního tepu a krokoměr a díky připomenutí dlouhého sezení získají další motivaci k pohybu. V noci pak budou hodinky sledovat kvalitu spánku vašich ratolestí. Dvě vzdělávací hry I pokud nejsou ve škole, je důležité, aby děti trénovaly svůj mozek a posilovaly svoje vědomí. Právě k tomu slouží dvě předinstalované vzdělávací hry puzzle a matematika. Hodinky také umožňují snadné ovládání hudebních skladeb a fotoaparátu v telefonu a upozorní na příchozí zprávy, hovory nebo oznámení ze sociálních sítí.
Exkluzivní produkt pořídíte právě nyní tady u nás v oblíbené sekci chytré hodinky. Prozkoumejte podobné kousky z této kategorie za skvělou cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více produktů od výrobce neuvedeno. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce neuvedeno má ve stále nabídkce skvělé výrobky za báječné ceny.

Hodně povedený produkt Chytré hodinky CANYON My Dino, černá OBAL POŠKOZEN od výrobce neuvedeno je k získání tady teď téměř zdarma! Akční cena již od 819 Kč.