Chytré hodinky Forever ForeVigo SW300, dva řemínky, růžovo-zlatá

Chytré hodinky Forever ForeVigo Hledáte chytré hodinky za dobrou cenu, které se stanou vašim ideálním společníkem pro sport i... více informací »
Chytré hodinky Forever ForeVigo SW300
Značka: Forever
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Chytré hodinky Forever ForeVigo Hledáte chytré hodinky za dobrou cenu, které se stanou vašim ideálním společníkem pro sport i...

Chytré hodinky Forever ForeVigo Hledáte chytré hodinky za dobrou cenu, které se stanou vašim ideálním společníkem pro sport i volný čas? Chytré hodinky Forever ForeVigo SW-300 v růžovo-zlaté barvě nabízí navzdory své nízké ceně nespočet zajímavých funkcí, včetně měření sportovních aktivit, hlídání zdravého životního stylu nebo dálkového ovládání hudby z telefonu. Navíc přináší výdrž až 10 dní bez nutnosti hledat nabíječku. Sportovní režimy Dostaňte se do formy. Hodinky ForeVigo vám usnadní cestu k aktivnímu stylu života. Nabízí hned několik inteligentních sportovních režimů, během kterých vám budou měřit srdeční tep, ušlé kroky i spálené kalorie. Moderní design Hodinky Forever zastanou také roli elegantního doplňku nejen při vašich sportovních výkonech. Díky dvěma řemínkům v balení si můžete kdykoli přizpůsobit jejich vzhled podle příležitosti. Se svým kovovým tělem s voděodolností IP67 navíc zvládnou i nějakou tu spršku deště. Ovládání hudby pomocí hodinek Získejte společníka, který vám zpříjemní každý den. Jednoduše spárujte hodinky ForeVigo prostřednictvím Bluetooth 4.2 s vaším chytrým telefonem a užívejte si všechny výhody. Ovládejte přehrávanou hudbu z telefonu pomocí hodinek během vašich tréninků i na cestě do školy, dostávejte upozornění na příchozí hovory, sledujte kvalitu svého spánku a kontrolujte aktuální počasí.

Hodně prodávaný výrobek Chytré hodinky Forever ForeVigo SW300, dva řemínky, růžovo-zlatá s pečetí kvality od značky Forever snadno pořídíte zrovna extra se slevou. Výhodně za super cenu 1 190 Kč.